رفتن به بالا

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

تعداد اخبار امروز : 483 خبر


  • یکشنبه ۲۶ اردیبهشت ۱۴۰۰
  • الأحد ۴ شوال ۱۴۴۲
  • 2021 Sunday 16 May

به گزارش جامعه نیوز:  حمایت از ایده‌پردازان برای توسعه رویکردهای نوین در حوزه آموزش و یادگیری به گزارش گروه علم و پیشرفت خبرگزاری فارس به نقل از معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، ستاد فرهنگ‎سازی اقتصاد دانش بنیان و توسعه صنایع نرم و خلاق،  ستاد توسعه فناوری‎های اقتصاد دیجیتال و هوشمندسازی و ستاد توسعه علوم و فناوری‎های […]

به گزارش جامعه نیوز:

 حمایت از ایده‌پردازان برای توسعه رویکردهای نوین در حوزه آموزش و یادگیری

به گزارش گروه علم و پیشرفت خبرگزاری فارس به نقل از معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، ستاد فرهنگ‎سازی اقتصاد دانش بنیان و توسعه صنایع نرم و خلاق،  ستاد توسعه فناوری‎های اقتصاد دیجیتال و هوشمندسازی و ستاد توسعه علوم و فناوری‎های شناختی از این طرح حمایت می‌کنند.

 

در این طرح از افراد و تیم‎های صاحب ایده تا شرکت‎های بزرگ و فناور که در حوزه‌های فناورانه مورد تمرکز به فعالیت بپردازند، حمایت خواهد شد.

همچنین ارائه تسهیلات به استارتاپ‌های حوزه آموزش از ویژگی‌های آن است. سنجش یادگیری با رویکرد شناختی با استفاده از AI، مشاوره آموزشی-مدیریت رفتار، تقویت تاب آوری و غلبه بر اهمال کاری، شناسایی و هدایت توانایی های فردی و ایجاد بسترهایی برای دوره های آموزشی کوتاه مدت برخی حوزه های متمرکز در این فراخوان است.

علاقه‎مندان می‎توانند برای اطلاعات بیشتر و بهره مندی از حمایت‎ها و تسهیلات مدنظردر این طرح، به https://soo.gd/xVeAV مراجعه کنند.

 

انتهای پیام/


این خبر را هم ببینید:  ۱۰۰ هزار فلسطینی نماز عید فطر را در مسجدالأقصی به جا آوردند

اخبار مرتبطتبلیغات

جديدترين خبرها