رفتن به بالا

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

تعداد اخبار امروز : 2 خبر


  • جمعه ۱۷ اردیبهشت ۱۴۰۰
  • الجمعة ۲۵ رمضان ۱۴۴۲
  • 2021 Friday 7 May

به گزارش جامعه نیوز:  حماس: مخالف تعویق انتخابات هستیم به گزارش گروه بین الملل خبرگزاری فارس، «عبداللطیف القانوع» سخنگوی جنبش حماس فلسطین تأکید کرد که این جنبش هیچ پیشنهاد یا اشاره‌ای درباره تعویق انتخابات دریافت نکرده است. خبرگزاری شهاب به نقل از القانوع گزارش داد، توافق گروههای مقاومت فلسطین که در قاهره حاصل شد، همچنان […]

به گزارش جامعه نیوز:

 حماس: مخالف تعویق انتخابات هستیم

به گزارش گروه بین الملل خبرگزاری فارس، «عبداللطیف القانوع» سخنگوی جنبش حماس فلسطین تأکید کرد که این جنبش هیچ پیشنهاد یا اشاره‌ای درباره تعویق انتخابات دریافت نکرده است.

خبرگزاری شهاب به نقل از القانوع گزارش داد، توافق گروههای مقاومت فلسطین که در قاهره حاصل شد، همچنان ادامه دارد و موضع حماس نیز، مخالفت با تعویق انتخابات است.

وی تصریح کرد، حماس همچنان در حال فراهم کردن مقدمات انتخابات است و همه گروهها و لیستهای انتخاباتی باید راه را به روی هر گونه تلاش برای تعویق انتخابات ببندند.

این مسئول حماس خاطر نشان کرد، انتخابات در قدس حق ملت فلسطین است و این ملت آماده است که برای پس گرفتن حق خود، وارد جنگ تازه‌ای با رژیم صهیونیستی شود.

«نبیل ابوردینه» معاون نخست وزیر و سخنگوی ریاست تشکیلات خودگردان فلسطین تأکید کرد که انتخابات این کشور بر اساس آنچه رام الله اعلام کرده، به قوت خود باقی است.

ابوردینه گفت که پاسخ دولت رژیم صهیونیستی تا این لحظه به انتخابات منفی است و اتحادیه اروپا نیز درباره مطالبه برگزاری انتخابات در قدس، پاسخی دریافت نکرده است.

مقامات ارشد حماس و گروه‌های مستقل فلسطینی سه‌شنبه هفته جاری بر لزوم برگزاری انتخابات در موعد مقرر آن تاکید کردند و گفتند که اهالی قدس با پیروزی در انتفاضه چند روز اخیر خود مقابل رژیم اشغالگر نشان دادند که می‌توانند انتخابات را هم در قدس برگزار کنند(جزئیات بیشتر).

انتهای پیام/م


این خبر را هم ببینید:  خواب عمیق پروژه‌ها در کهگیلویه/زخم‌هایی که از کلنگ‌ها بر زمین ماند

اخبار مرتبطتبلیغات

جديدترين خبرها