رفتن به بالا

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

تعداد اخبار امروز : 126 خبر


  • سه شنبه ۶ آبان ۱۳۹۹
  • الثلاثاء ۱۰ ربيع أول ۱۴۴۲
  • 2020 Tuesday 27 October
اوقات شرعی

به گزارش جامعه نیوز:  حقیقت‌پور: کشورهای ثالث در درگیری ارمنستان و آذربایجان به دنبال دامن زدن به ناامنی هستند منصور حقیقت‌پور نایب رئیس کمیسیون امنیت ملی مجلس نهم در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، با اشاره به درگیری‌های روزها و هفته‌های اخیر آذربایجان و ارمنستان گفت: اگرچه منطقه قره‌باغ متعلق به جمهوری آذربایجان است […]

به گزارش جامعه نیوز:

 حقیقت‌پور: کشورهای ثالث در درگیری ارمنستان و آذربایجان به دنبال دامن زدن به ناامنی هستند

منصور حقیقت‌پور نایب رئیس کمیسیون امنیت ملی مجلس نهم در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، با اشاره به درگیری‌های روزها و هفته‌های اخیر آذربایجان و ارمنستان گفت: اگرچه منطقه قره‌باغ متعلق به جمهوری آذربایجان است اما مقامات این کشور باید بدانند کشورهای ثالث مانند آمریکا، رژیم صهیونیستی و… به دنبال بازگرداندن این منطقه به آذربایجان نیستند و هدف دیگری را دنبال می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌کنند.

وی افزود: کشورهای ثالث که به ادامه جنگ دامن می‌زنند به دنبال اسکان تروریست‌ها و ناامن کردن منطقه هستند.

نایب رئیس کمیسیون امنیت ملی مجلس نهم اظهار داشت: آمریکایی‌ها و متحدانش در منطقه قره‌باغ به دنبال تسویه‌حساب با ایران و روسیه هستند و این میدان جنگ درواقع به یک قمار بزرگ تبدیل شده است.

حقیقت‌پور خاطرنشان کرد: همان طور که گفتم آمریکایی‌ها و رژیم صهیونیستی هیچ وقت هدفشان این نیست که قره باغ را از ارمنستان بگیرند و به آذربایجان بدهند،‌ بلکه هدفشان ایجاد ناامنی در منطقه است.

وی افزود: آمریکایی‌ها به دنبال خارج کردن قره‌باغ از کنترل ارمنستان و ایجاد کشور جدیدی به نام قره‌باغ هستند که به مثابه یک غده سرطانی در منطقه عمل کند.

نایب رئیس کمیسیون امنیت ملی مجلس نهم در پایان گفت: آمریکایی‌ها می‌خوانند با تاسیس کشوری به نام قره‌باغ که صد درصد زیر نفوذ آمریکا باشد پایگاه های نظامی و اطلاعاتی خود را در این منطقه ایجاد و به رصد منطقه بپردازند و جا پای خود را در این منطقه محکم کنند.

انتهای پیام/‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌                                                                                                                                      


اخبار مرتبطتبلیغات

جديدترين خبرها