پایگاه خبری جامعه نیوز

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

اخبار ویژه سرخط اخبار روز

حقیقت‌پور: علی‌اف با طناب پوسیده نئوعثمانیسم به چاه نیفتد

به گزارش جامعه نیوز:

 حقیقت‌پور: علی‌اف با طناب پوسیده نئوعثمانیسم به چاه نیفتد

منصور حقیقت‌پور نایب رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس نهم در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، با اشاره به اقدامات اخیر دولت آذربایجان در استقرار نیروهای صهیونیستی و سلفی و وهابی در نزدیکی مرزهای ایران گفت:‌ ناسپاسی و قدرناشناسی آقای علی‌اف در قبال لطف و محبت‌های جمهوری اسلامی ایران تعجب‌آور و تأسف‌اور است.

وی افزود:‌ اگر آقای علی‌اف می‌خواهد لطف‌های جمهوری اسلامی ایران در قبال دولت و کشورش استمرار داشته باشد باید دست از این کارهای خود بردارد والا بداند این مسیر او را به سمت نابودی سوق می‌دهد و زوال دولت وی را سرعت خواهد بخشید.

نایب رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس نهم اظهار داشت: آقای الهام‌ علی‌اف بداند که رژیم صهیونیستی و وهابیت به دنبال آشوب در منطقه هستند و دل‌شان برای دولت آذربایجان نمی‌سوزد و هدف آنها  ایجاد ناامنی و بی‌ثباتی است تا به منافع‌شان از این طریق دست پیدا کنند.

حقیقت‌پور خاطرنشان کرد: به آقای علی‌اف توصیه می‌کنم که با طناب پوسیده نئوعثمانیسم و پانترکیسم به ته چاه نیفتد و بداند این مسیری که در پیش گرفته برای وی نه تنهای موفقیتی به همراه نخواهد داشت بلکه هزینه‌های سنگینی را به وی تحمیل خواهد کرد.

وی افزود: ناسپاسی‌های الهام علی‌اف باعث می‌شود تا برادر بزرگی چون جمهوری اسلامی را در منطقه از دست بدهد  و البته مطمئن باشد رژیم صهیونیستی و امثال آن دل‌شان به حال علی‌اف نمی‌سوزد و پشت وی را خالی خواهند کرد.

انتهای پیام/

این خبر را هم ببینید:  قالیباف: باید تمهیداتی فراهم شود تا افراد واکسینه شده بتوانند در پیاده‌روی اربعین شرکت کنند


LEAVE A RESPONSE

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *