پایگاه خبری جامعه نیوز

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

اخبار ویژه سرخط اخبار روز

حقیقت‌پور: امروز جبهه‌های زیادی در نقاط مختلف علیه رژیم صهیونیستی ایجاد شده است

به گزارش جامعه نیوز:

 حقیقت‌پور: امروز جبهه‌های زیادی در نقاط مختلف علیه رژیم صهیونیستی ایجاد شده است

منصور حقیقت پور مشاور رئیس مجلس دهم در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، گفت: رهبر معظم انقلاب چند سال پیش فرموده‌اند که رژیم صهیونیستی تا ۲۵ سال آینده از نقشه سیاسی جهان حذف خواهد شد.

وی افزود: با عنایت به این فرمایش رهبری ما باید آرایش سیاسی، دفاعی و رفتاری مان به گونه‌ای باشد تا این رژیم حتی زودتر از این تاریخ از صفحه روزگار محو شود.

مشاور رئیس مجلس دهم اظهار داشت: از بین بردن رژیم صهیونیستی ممکن از طرق سیاسی باشد یا اینکه از طریق نظامی و بازوی توانمند جوانان ولایتمدارمان این کار انجام شود.

حقیقت‌پور خاطرنشان کرد: اینکه رژیم صهیونیستی بعضاً با اظهارنظرها و یا اقدامات نسنجیده سعی در ابراز وجود خود دارد باید بگویم این به خاطر آن است که اینها ضربات اساسی و کاری دریافت می‌کنند و واکنش‌های اینچنینی نشان می‌دهند که البته حال و روز آنها خنده‌آور است و البته بعضاً باید در مقابل این رفتارهای آنها به اقتضای زمان و مکان تنبیه مناسبی را برای رژیم صهیونیستی در نظر بگیریم.

وی افزود: در شرایط فعلی جبهه‌های زیادی در مناطق مختلف علیه رژیم صهیونیستی ایجاد شده است. ممکن است رژیم صهیونیستی پاسخ خود را از لبنان و یا سوریه و یا عراق دریافت کند. ممکن است این پاسخ از سمت یمن داده شود و … .

مشاور رئیس مجلس دهم اظهار داشت: الان میدان دست مقاومت است که چه روز و چه ساعتی، کجا و چگونه به رژیم صهیونیستی پاسخ لازم را بدهد.

انتهای پیام/


این خبر را هم ببینید:  می‌خواهند با مذاکرات امنیت، اقتصاد و فرهنگ ما را نابود کنند/ FATF امنیت ما را هدف قرار داده

LEAVE A RESPONSE

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *