رفتن به بالا

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

تعداد اخبار امروز : 1 خبر


  • شنبه ۲۸ فروردین ۱۴۰۰
  • السبت ۵ رمضان ۱۴۴۲
  • 2021 Saturday 17 April

به گزارش جامعه نیوز:  حضور پرشور در انتخابات نویدبخش آینده‌ای بهتر برای کشور است حجت‌الاسلام مجید نصیرایی نماینده مردم فردوس در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، با تأکید بر حضور پرشور مردم در انتخابات ۱۴۰۰ گفت: حضور پرشور در انتخابات ۱۴۰۰ ضامن آینده‌ای بهتر و بهبود وضعیت کشور خواهد بود. […]

به گزارش جامعه نیوز:

 حضور پرشور در انتخابات نویدبخش آینده‌ای بهتر برای کشور است

حجت‌الاسلام مجید نصیرایی نماینده مردم فردوس در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، با تأکید بر حضور پرشور مردم در انتخابات ۱۴۰۰ گفت: حضور پرشور در انتخابات ۱۴۰۰ ضامن آینده‌ای بهتر و بهبود وضعیت کشور خواهد بود.

وی افزود: ما باید این مسأله را مدنظر داشته باشیم که علاوه بر حضور کمی و پرشور باید انتخابی دقیق و با توجه به سابقه کاری افراد داشته باشیم.

عضو فراکسیون روحانیت مجلس وقتی ما ضمن حضور پرشور با دقت رأی دهیم و رأی ما به دور از شعارهای تبلیغاتی و با توجه به تجربه و سابقه کاری افراد باشد، یقینا آینده بهتری را رقم خواهیم زد.

نصیرایی خاطرنشان کرد: باید بدانیم که قهر کردن با انتخابات مشکل را حل نمی‌کند بلکه تداوم مشکلات نتیجه آن خواهد بود.

وی افزود: حضور پرشور در انتخابات باعث قوام هر چه بیشتر نظام خواهد شد و حفظ این نظام از اوجب واجبات است.

عضو فراکسیون روحانیت مجلس در پایان گفت: اگر به دنبال بهبود وضعیت معیشتی خود هستیم ضمن حضور پرشور در انتخابات باید با دقت رأی بدهیم و رأی ما باید به دور از شعارهای توخالی و وعده‌های دهن‌پرکن باشد.

انتهای پیام/‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌


این خبر را هم ببینید:  رئیس مجمع تقریب مذاهب: سمینار اندیشمندان جهان اسلام در هفته وحدت مجازی برگزار می‌شود

اخبار مرتبطتبلیغات

جديدترين خبرها