رفتن به بالا

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

تعداد اخبار امروز : 67 خبر


  • سه شنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۹
  • الثلاثاء ۳ ربيع أول ۱۴۴۲
  • 2020 Tuesday 20 October
اوقات شرعی

به گزارش خبرنگار تشکل‌های دانشگاهی خبرگزاری فارس، جلیل دارا رئیس بسیج اساتید دانشگاه‌های تهران در جلسه معارفه مسئول بسیج اساتید دانشگاه دفاع ملی گفت: امروز اساتید بسیجی ما باید همان کاری را بکنند که دانشگاهیان رزمنده ما در هشت سال دفاع مقدس کردند و آن مقهور کردن دشمن است.  دارا با بیان اینکه جنگ امروز […]

به گزارش خبرنگار تشکل‌های دانشگاهی خبرگزاری فارس، جلیل دارا رئیس بسیج اساتید دانشگاه‌های تهران در جلسه معارفه مسئول بسیج اساتید دانشگاه دفاع ملی گفت: امروز اساتید بسیجی ما باید همان کاری را بکنند که دانشگاهیان رزمنده ما در هشت سال دفاع مقدس کردند و آن مقهور کردن دشمن است.

 دارا با بیان اینکه جنگ امروز ما اقتصادی است و اساتید پیش قراولان این کارزارند، افزود: دشمن کمر همت بسته است با ایجاد تحریم و اخلال در نظام اقتصادی، کشور را دچار ضعف کند لذا وظیفه دانشگاهیان به ویژه اساتید حضور فعال و انقلابی در عرصه نبرد اقتصادی است.

وی تاسیس گروه های حل مسئله و ماموریت محور دانشگاه های تهران را در راستای حل مشکلات جامعه علی الخصوص مشکلات اقتصادی دانست و تاکید کرد: این ظرفیت نخبگی که نتیجه و محصول گفتمان انقلاب اسلامی است باید در جهت خدمت به مردم و نظام جمهوری اسلامی به کار گرفته شود.

دارا تفکر راهبردی دانشگاه دفاع ملی نسبت به موضوعات کشور را ظرفیت خوبی برای حل مشکلات کشور عنوان کرد و در این زمینه بر استفاده اساتید دانشگاه در تدوین مجموعه های راهبردنگاری در حوزه های مختلف به ویژه اقتصادی تاکید کرد.

گفتنی است در این جلسه سردار وحیدی رئیس دانشگاه دفاع ملی نیز تاسیس کانون بسیج اساتید در این دانشگاه را پدیده مبارکی در جهت تقویت فعالیت های اساتید با نگاه انقلابی و بسیجی ارزیابی کرد و افزود: یکی از ماموریت های بسیج اساتید اهتمام به اسلامی کردن دانشگاه هاست.

لازم به ذکر است سلیمی به عنوان مسئول بسیج اساتید دانشگاه دفاع ملی معارفه شد.

انتهای پیام/


اخبار مرتبطتبلیغات

جديدترين خبرها