رفتن به بالا

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • سه شنبه ۳۰ دی ۱۳۹۹
  • الثلاثاء ۵ جماد ثاني ۱۴۴۲
  • 2021 Tuesday 19 January
اوقات شرعی

به گزارش جامعه نیوز:  حضور رئیس مجلس در اولین نشست کمیسیون تلفیق رحیم زارع نماینده مردم آباده در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، با اشاره به نشست امروز کمیسیون تلفیق بودجه ۱۴۰۰ گفت: جلسه امروز کمیسیون تلفیق بودجه ۱۴۰۰ با حضور محمدباقر قالیباف رئیس مجلس برگزار شد. وی افزود: در […]

به گزارش جامعه نیوز:

 حضور رئیس مجلس در اولین نشست کمیسیون تلفیق

رحیم زارع نماینده مردم آباده در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، با اشاره به نشست امروز کمیسیون تلفیق بودجه ۱۴۰۰ گفت: جلسه امروز کمیسیون تلفیق بودجه ۱۴۰۰ با حضور محمدباقر قالیباف رئیس مجلس برگزار شد.

وی افزود: در این نشست رئیس مجلس عنوان کرد که معیشت مردم، رفع محرومیت‌ها، حمایت از تولید، مسائل رفاهی و بهداشتی از جمله اهداف ما در تصویب لایحه بودجه ۱۴۰۰ است.

سخنگوی کمیسیون تلفیق بودجه ۱۴۰۰ مجلس اظهار داشت: قالیباف بر این نکته تأکید کرد که باید برای اجرای فرمایشات و منویات مقام معظم رهبری اصلاحاتی در بودجه انجام شود.

زارع خاطرنشان کرد: رئیس مجلس گفت که ما به دنبال اصلاحاتی در بخش درآمدهای نفتی، هدفمندی یارانه‌ها، بودجه شرکت‌های دولتی، مسائل مربوط به صندوق توسعه ملی و … هستیم که برای انجام این اصلاحات توافقات اولیه و کلی با دولت انجام شده است.

وی افزود: پس از صحبت‌های آقای قالیباف بررسی و تصویب آیین نامه کمیسیون تلفیق در کمیسیون آغاز شد و هم اکنون نیز این بحث‌ها پیرامون این موضوع ادامه دارد.

سخنگوی کمیسیون تلفیق بودجه ۱۴۰۰ اظهار داشت: در جریان تصویب آیین نامه داخلی کمیسیون اعضای کمیسیون تصویب کردند که نماینده نیروهای مسلح و نماینده سازمان بازرسی می‌توانند در جلسات کمیسیون تلفیق حضور دائم داشته باشند.

انتهای پیام/‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌


این خبر را هم ببینید:  حل مشکلات اقتصادی با پیوستن بهFATF دروغی بزرگ است

اخبار مرتبطتبلیغات

جديدترين خبرها