رفتن به بالا

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • دوشنبه ۶ بهمن ۱۳۹۹
  • الإثنين ۱۱ جماد ثاني ۱۴۴۲
  • 2021 Monday 25 January
اوقات شرعی

به گزارش جامعه نیوز:  حضور امیر دریادار سیاری در کمیسیون امنیت ملی مجلس به گزارش گروه دفاعی خبرگزاری فارس، معاون هماهنگ کننده ارتش جمهوری اسلامی ایران با حضور در کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی با اعضای این کمیسیون دیدار و گفتگو کرد. ضرورت بازنگری و ارتقای بودجه ارتش در ردیف های […]

به گزارش جامعه نیوز:

 حضور امیر دریادار سیاری در کمیسیون امنیت ملی مجلس

به گزارش گروه دفاعی خبرگزاری فارس، معاون هماهنگ کننده ارتش جمهوری اسلامی ایران با حضور در کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی با اعضای این کمیسیون دیدار و گفتگو کرد.

ضرورت بازنگری و ارتقای بودجه ارتش در ردیف های اعتباری بودجه سال ۱۴۰۰ و الزام دولت بر اولویت دهی به بودجه امور دفاعی نیروهای مسلح از جمله موضوعات اصلی این دیدار بود.

بررسی تطبیقی ردیف‌های اختصاص یافته به ارتش در بودجه سال جاری و سال ۱۴۰۰ نیز در دیدار حاج بابایی، رئیس کمیسیون برنامه و بودجه مجلس با امیر دریادار سیاری از جمله مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

همچنین امیر سیاری در این دیدارها مهمترین فعالیت های ارتش جمهوری اسلامی ایران در حوزه های عملیاتی، اطلاعاتی و راهبردی را نیز تشریح و بر آمادگی کامل نیروهای چهارگانه آجا در دفع قاطع هرگونه تهدید احتمالی علیه ایران اسلامی تاکید کرد.

گفتنی است، در این دیدار امیر سرتیپ مسعود مقدس، معاون طرح و برنامه و بودجه ارتش نیز دریادار سیاری را همراهی کرد.

انتهای پیام/


این خبر را هم ببینید:  موسوی: عدم پاسخ قاطع به اروپا آنها را جسورتر کرد

اخبار مرتبطتبلیغات

جديدترين خبرها