پایگاه خبری جامعه نیوز دیگر بروز رسانی نمی شود و از این پس اخبار را در پایگاه خبری ملت بیدار آنلاین دنبال کنید - رفتن به پایگاه خبری ملت بیدار آنلاین
حسینی: حمایت از تولید داخلی از برنامه‌های اولویت‌دار دولت سیزدهم است - پایگاه خبری جامعه نیوز

پایگاه خبری جامعه نیوز

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

اخبار ویژه سرخط اخبار روز

حسینی: حمایت از تولید داخلی از برنامه‌های اولویت‌دار دولت سیزدهم است

به گزارش جامعه نیوز:

 حسینی: حمایت از تولید داخلی از برنامه‌های اولویت‌دار دولت سیزدهم است

به گزارش خبرگزاری فارس، سیدمحمد حسینی معاون پارلمانی رییس جمهور از مجموعه کارخانجات صنعتی میهن و خطوط مختلف این مجموعه صنعتی بازدید کرد.

معاون رئیس جمهور در امور مجلس در بازدید از خط تولید کارخانه میهن بر نقش این واحد در خودکفایی و رهایی از وابستگی کشور به واردات محصول لبنی تاکید کرد.

حسینی در این بازدید گفت: یکی از برنامه‌های اصلی دولت حمایت از تولید داخلی و مانع زدایی برای و رونق تولید  و همچنین ایجاد اشتغال و تقویت صادرات گسترده به کشورهای منطقه است.

وی با اشاره به عزم جدی دولت برای حمایت از تولید داخلی گفت: دولت سیزدهم پشتوانه و حامی تولید کنندگان داخلی در همه عرصه های صنعتی و عمرانی است.

حسینی تصریح کرد: خودکفایی در بعضی محصولات لبنی در کشور مانند کره و بی نیازی از واردات ارزشمند است. ایران که در سالیان گذشته در برخی محصولات لبنی واردکننده بود، اکنون توان صادراتی پیدا کرده است که نشانه عزم تولیدکننده داخلی است.

گفتنی است در این دیدار مدیران و کارشناسان گروه صنعتی میهن گزارشی از تاریخچه فعالیت و جایگاه و موقعیت این واحد در تولید انواع فرآورده‌های لبنی و تامین نیازهای اساسی غذایی کشور ارائه کردند.

لازم به ذکر است گروه صنعتی میهن با واحدهای متعدد فعال در حوزه های گوناگون، برای بیش از ۲۶۳۰۰ نفر نیروی انسانی اشتغال زایی کرده است که با گسترش ظرفیت و تاسیس واحدهای جدید تولیدی این رقم در آینده نزدیک افزایش خواهد یافت.

انتهای پیام/

این خبر را هم ببینید:  پاداش ویژه دربی در انتظار بازیکنان پرسپولیس