رفتن به بالا

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • سه شنبه ۲۴ فروردین ۱۴۰۰
  • الثلاثاء ۱ رمضان ۱۴۴۲
  • 2021 Tuesday 13 April
اوقات شرعی

به گزارش جامعه نیوز:  حزب مردم سالاری درگذشت ابوالقاسم سرحدی‌زاده را تسلیت گفت به گزارش حوزه احزاب خبرگزاری فارس، در پی درگذشت ابوالقاسم سرحدی‌زاده وزیر اسبق کار، پیام تسلیتی از سوی حزب مردم‌سالاری صادر شد. در این پیام از آن زنده‌یاد به‌عنوان یکی از مبارزان دوران ستم‌شاهی و حامی جدی کارگران و نمونه‌ای از فعالان […]

به گزارش جامعه نیوز:

 حزب مردم سالاری درگذشت ابوالقاسم سرحدی‌زاده را تسلیت گفت

به گزارش حوزه احزاب خبرگزاری فارس، در پی درگذشت ابوالقاسم سرحدی‌زاده وزیر اسبق کار، پیام تسلیتی از سوی حزب مردم‌سالاری صادر شد.

در این پیام از آن زنده‌یاد به‌عنوان یکی از مبارزان دوران ستم‌شاهی و حامی جدی کارگران و نمونه‌ای از فعالان تحزب در کشور یاد شده است. 

در بخشی از این پیام آمده است:خبر آسمانی شدن مهندس ابوالقاسم سرحدی‌زاده موجب تأثر و تألم فراوان شد. ایشان از مبارزان دوران ستم ‌شاهی بود که بارها طعم تلخ زندان را در آن سال‌های غربت و دلتنگی چشیده بود.

این پیام می‌افزاید: ایشان علاوه بر وزارت و نمایندگی مجلس با دبیرکلی حزب اسلامی کار و عضویت در شورای مرکزی خانه کارگر فعالیت‌های منسجم سیاسی و تشکیلاتی را تقویت کرد و از فعالان تحزب در کشور بود؛ حزب مردم‌سالاری علاوه بر عرض تسلیت به پیشگاه مردم سرافراز ایران و به ویژه همسر و فرزندان و دیگر اعضای خانواده ایشان، به تمامی اعضای حزب اسلامی کار و خانه کارگر و دبیران کل احزاب و نمایندگان ادوار مجلس و مدیران خدوم کشور نیز تسلیت گفته و از خداوند سبحان، رحمت بیکران الهی را برای آن فقید سعید مسألت دارد.

انتهای پیام/


این خبر را هم ببینید:  مکانیزم استرداد پول‌های ایران از کره‌جنوبی مورد توافق طرفین قرار گرفته است

اخبار مرتبطتبلیغات

جديدترين خبرها