رفتن به بالا

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • دوشنبه ۲۳ فروردین ۱۴۰۰
  • الإثنين ۰ رمضان ۱۴۴۲
  • 2021 Monday 12 April
اوقات شرعی

به گزارش جامعه نیوز:  حزب مؤتلفه: حال میرسلیم خوب است به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، مصطفی آقامیرسلیم دیروز ۲۵ اسفند ماه به دلیل تشدید علائم بیماری و با دستور پزشکان در یکی از بیمارستان‌های تهران بستری شد. دفتر نماینده مردم تهران در مجلس طی اطلاعیه‌ای ضمن اظهار امتنان از مردم عزیز ایران اصحاب رسانه […]

به گزارش جامعه نیوز:

 حزب مؤتلفه: حال میرسلیم خوب است

به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، مصطفی آقامیرسلیم دیروز ۲۵ اسفند ماه به دلیل تشدید علائم بیماری و با دستور پزشکان در یکی از بیمارستان‌های تهران بستری شد.

دفتر نماینده مردم تهران در مجلس طی اطلاعیه‌ای ضمن اظهار امتنان از مردم عزیز ایران اصحاب رسانه و فعالان عرصه‌های ارتباطات تأکید کرد: بحمدلله و المنه آقای میرسلیم حالشان بسیار خوب است و به فضل الهی هیچ جای نگرانی نیست.

13991226000559 Test NewPhotoFree - حزب مؤتلفه: حال میرسلیم خوب است

به گزارش فارس، حزب مؤتلفه اسلامی نیز طی اطلاعیه‌ای اعلام کرد: مهندس سیدمصطفی میرسلیم رئیس شورای مرکزی این حزب از دو هفته پیش به دلیل ویروس کرونا در قرنطینه خانگی قرار گرفت.

در این اطلاعیه آمده است: علیرغم انتشار برخی اخبار مبنی بر تشدید علائم بیماری به اطلاع می‌رساند بستری شدن مهندس میرسلیم در بیمارستان برای انجام معاینات نهایی به منظور اطمینان از سلامتی کامل وی است و به لطف الهی حال عمومی آقای میرسلیم خوب است و علائم کرونا نیز در حال برطرف شدن است.

نماینده حزب مؤتلفه در پایان ضمن آرزوی سلامتی برای همه بیماران از ملت شریف ایران خواست با رعایت شیوه‌نامه‌های بهداشتی به ریشه‌کنی این بلیه جهانی کمک کنند.

انتهای پیام/


این خبر را هم ببینید:  خالدالقدومی : جمهوری اسلامی و حاج‌قاسم برای محو اسرائیل برنامه عملی داشته و دارند

اخبار مرتبطتبلیغات

جديدترين خبرها