رفتن به بالا

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

تعداد اخبار امروز : 1 خبر


  • دوشنبه ۱۳ مرداد ۱۳۹۹
  • الإثنين ۱۳ ذو الحجة ۱۴۴۱
  • 2020 Monday 3 August
اوقات شرعی

به گزارش جامعه نیوز:  حزب اراده ملت: بانک مرکزی هر چه سریع‌تر جلوی رشد ناباورانه سکه و ارز را بگیرد به گزارش گروه سیاسی خبرگزاری فارس، جلسه شورای مرکزی حزب اراده ملت روز جمعه ۱۳ تیرماه با حضور اکثریت اعضا برگزار شد. در ابتدای جلسه اعضای شورای مرکزی ضمن ابراز نگرانی از وضعیت دو حوزه […]

به گزارش جامعه نیوز:

 حزب اراده ملت: بانک مرکزی هر چه سریع‌تر جلوی رشد ناباورانه سکه و ارز را بگیرد

به گزارش گروه سیاسی خبرگزاری فارس، جلسه شورای مرکزی حزب اراده ملت روز جمعه ۱۳ تیرماه با حضور اکثریت اعضا برگزار شد.

در ابتدای جلسه اعضای شورای مرکزی ضمن ابراز نگرانی از وضعیت دو حوزه اقتصاد و سلامت کشور خاطر نشان کردند: دولت و بانک مرکزی هر چه سریع تر جلوی رشد فزاینده و ناباورانه قیمت سکه و ارز را در جامعه بگیرد. این افزایش ها باعث صعود نرخ برخی اقلام اساسی مثل لوازم خانگی  و همچنین قیمت مسکن و اجاره بها شده است. دولتمردان علی الخصوص تیم اقتصادی دولت همراه با نهادهای نظارتی باید شبانه روز در این راستا فعالیت کنند.

همچنین اعضای حاما از همه ملت ایران خواستند برای جلوگیری از افزایش روند واگیری ویروس کرونا استفاده از ماسک را جدی بگیرند و البته دولت هم باید ماسک و لوازم بهداشتی ارزان قیمت در اختیار عموم ملت قرار دهد.

در دستور اصلی این جلسه رویکرد سیاسی و تشکیلاتی حزب  در دو برنامه ارائه شده به بحث و رای گذاشته شد و  توسط اعضا به تصویب رسید.

همچنین انتخاب ارکان حزب اراده ملت دستور بعدی جلسه بود که با توجه به عدم امکان برگزاری کنگره در شرایط فعلى، افراد زیر تا زمان برگزاری کنگره مدیریت اجرایی حزب را بر عهده خواهند داشت. بر این اساس افراد زیر انتخاب شدند:

احمد حکیمی پور دبیرکل

افشین فرهانچی قائم مقام دبیرکل

رضا قاسم پور سخنگو

زهره رحیمی دبیر شورای مرکزی

رحیم حمزه رییس دفتر سیاسی 

همچنین در این جلسه نمایندگان شورای مرکزی در ۲ حوزه شاخه جوانان و دو هفته نامه اراده ملت (ارگان خبری حاما) بترتیب خانم معصومه رضایى و آقاى على مهرى با نظرت اکثریت انتخاب شدند.

گفتنی است حزب اراده ملت هم اکنون ریاست دوره ای شورای هماهنگی جبهه اصلاح طلبان را به عهده دارد.

انتهای پیام/


اخبار مرتبطتبلیغات

جديدترين خبرها