رفتن به بالا

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

تعداد اخبار امروز : 2 خبر


  • جمعه ۷ آذر ۱۳۹۹
  • الجمعة ۱۱ ربيع ثاني ۱۴۴۲
  • 2020 Friday 27 November
اوقات شرعی

به گزارش جامعه نیوز:  حذف انحصار در زمینه شرکت‌های فرآوری بذر و سایت‌های بوجاری سید جواد ساداتی نژاد رئیس کمیسیون کشاورزی مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، در تشریح نشست عصر امروز کیمسیون متبوعش اظهار داشت: یکی از موارد بررسی شده در نشست امروز درباره مشکلات تامین بذر گندم در کشور […]

به گزارش جامعه نیوز:

 حذف انحصار در زمینه شرکت‌های فرآوری بذر و سایت‌های بوجاری

سید جواد ساداتی نژاد رئیس کمیسیون کشاورزی مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، در تشریح نشست عصر امروز کیمسیون متبوعش اظهار داشت: یکی از موارد بررسی شده در نشست امروز درباره مشکلات تامین بذر گندم در کشور بر اساس گزارش‌های مردمی بود.

وی افزود: در این جلسه مقرر شد برای تامین بذر گندم مدیریت لازم به منظور جبران کمبودها توسط وزارت جهاد کشاورزی انجام و انحصار در زمینه شرکت‌های فرآوری بذر و سایت‌های بوجاری توسط این وزارتخانه حذف شود.

رئیس کمیسیون کشاورزی مجلس ادامه داد: برای جلوگیری از کمبود در خصوص بذر سایر محصولات کشاورزی مقرر شد وزارت جهاد کشاورزی تمهیدات لازم را انجام دهد.

ساداتی نژاد ادامه داد: جلسه امروز با حضور رئیس مرکز پژوهش‌های مجلس درباره تعیین اولویت‌های کاری کمیسیون کشاورزی برگزار شد.

وی افزود: در این نشست رئیس مرکز پژوهش‌های مجلس اولویت‌های پیشنهادی را به کمیسیون کشاورزی ارائه کرد و مقرر شد کمیسیون کشاورزی نیز نظر نهایی خود را در این خصوص ارائه کند.

انتهای پیام/


اخبار مرتبطتبلیغات

جديدترين خبرها