رفتن به بالا

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

تعداد اخبار امروز : 1 خبر


  • سه شنبه ۲۱ اردیبهشت ۱۴۰۰
  • الثلاثاء ۲۹ رمضان ۱۴۴۲
  • 2021 Tuesday 11 May

به گزارش جامعه نیوز:  حدادی: جمع بندی نهایی لایحه درآمد پایدار شهرداری ها به جلسات بعدی موکول شد علی حدادی سخنگوی کمیسیون امور داخلی کشور و شوراها در مجلس در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، با اشاره به نشست امروز عصر کمیسیون امور داخلی کشور و شوراها در مجلس گفت: بررسی لایحه درآمد پایدار و هزینه شهرداری […]

به گزارش جامعه نیوز:

 حدادی: جمع بندی نهایی لایحه درآمد پایدار شهرداری ها به جلسات بعدی موکول شد

علی حدادی سخنگوی کمیسیون امور داخلی کشور و شوراها در مجلس در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، با اشاره به نشست امروز عصر کمیسیون امور داخلی کشور و شوراها در مجلس گفت: بررسی لایحه درآمد پایدار و هزینه شهرداری ها و دهیاری ها در دستور کار بود، شورای نگهبان به این لایحه ایراداتی گرفته بود.

وی ادامه داد: با حضو نماینده دولت، شهرداری ها و شورای نگهبان روی موارد ایرادی که مستند به اصل ۱۰۰ بود، بحث و بررسی شد، از آنجایی که رفع ایرادات نیاز به کار کارشناسی داشت، در این جلسه به جمع بندی نرسیدیم.

سخنگوی کمیسیون امور داخلی کشور و شوراها در مجلس اظهار داشت: مقرر شد کارگروهی با حضور نمایندگان شهرداری ها و  دولت تشکیل شود، موارد مورد بررسی کارشناسی قرار گیرد. از این رو جمع بندی نهایی در خصوص لایحه درآمد پایدار و هزینه شهرداری ها و دهیاری ها به جلسات آتی موکول شد.

انتهای پیام/


این خبر را هم ببینید:  اختصاص یک‌هزار میلیارد ریال اوراق برای نوسازی حرم‌های مطهر

اخبار مرتبطتبلیغات

جديدترين خبرها