رفتن به بالا

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • شنبه ۴ بهمن ۱۳۹۹
  • السبت ۹ جماد ثاني ۱۴۴۲
  • 2021 Saturday 23 January
اوقات شرعی

به گزارش جامعه نیوز:  حدادعادل: توانمندی نسل جدید انقلاب نعمتی بزرگ برای نظام است به گزارش گروه سیاسی خبرگزاری فارس، جلسه شورای راهبردی شبکه‌سازی اجتماعی ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی با حضور غلامعلی حداد عادل عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام، پرویز سروری دبیر شورای ائتلاف نیروهای انقلاب و اعضاء این شورا برگزار شد. در ابتدای جلسه […]

به گزارش جامعه نیوز:

 حدادعادل: توانمندی نسل جدید انقلاب نعمتی بزرگ برای نظام است

به گزارش گروه سیاسی خبرگزاری فارس، جلسه شورای راهبردی شبکه‌سازی اجتماعی ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی با حضور غلامعلی حداد عادل عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام، پرویز سروری دبیر شورای ائتلاف نیروهای انقلاب و اعضاء این شورا برگزار شد.

در ابتدای جلسه صادقی دبیر شورای شبکه سازی اجتماعی گزارشی از روند این شورا ارائه داد.

در ادامه حداد عادل رئیس شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی با اشاره به ضرورت و اهمیت جریان‌سازی انقلاب گفت: تلاش نیروهای انقلابی سبب شد که مقام معظم رهبری با خوشحالی از این انتخابات، مجلس فعلی را مجلس انقلابی نامگذاری کنند.

وی افزود: مجلس از مشکلات اولیه با موفقیت عبور کرده و تصویب قوانینی مانند مالیات بر خانه های خالی، بحث هسته‌ای، اصلاح قانون انتخابات کارهای مثبتی است که  این مجلس در زمان کوتاه انجام داده است.

حدادعادل با تقدیر از اقدامات انجام شده برای شبکه سازی اجتماعی در شورای ائتلاف نیروهای انقلاب تصریح کرد: برنامه‌ریزی و تشکیل ۳۸ کانون تخصصی، اقدام مهمی برای سازماندهی و شبکه سازی در این شورا است به طوری که تاکنون در هیچ جایی چنین کانون های تخصصی تشکیل نشده و چنین تقسیماتی انجام نشده است که این کار بسیار خوب و با ارزشی است.

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام با تاکید بر توجه به جوانان و سپردن کارها به این قشر آینده ساز یادآور شد: باید با توجه به نعمت بزرگ توانمند بودن نسل انقلاب در عرصه های مختلف به صورت جدی و سازمان یافته از آنان استفاده شود و  مسئولین در عرصه های  آنان را دریابند. ما باید در کشور کسانی را در رأس کارها بگذاریم که قدرت ارتباط گرفتن با نسل جوان را داشته باشند.

این خبر را هم ببینید:  درخواست دفاتر بسیج دانشجویی برای توقف بازرسی‌های آژانس اتمی از مراکز علمی و هسته ای

حداد عادل در پایان خاطرنشان کرد: نکته مهم این است که کارها نه با عناوین و امضاها، بلکه توسط افراد کارآمد انجام می شود پس باید امور را به دست افرادی بدهیم که در عین تعهد، کارآمد هستند.

گفتنی است در پایان این جلسه احکام روسای کمیته‌های شورای راهبردی شبکه سازی اجتماعی ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی صادر شد تا با افزایش فعالیت شبکه های اجتماعی در فاصله ماه‌های باقیمانده تا انتخابات ۱۴۰۰ اهداف شوارای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی تأمین شود.

انتهای پیام/


اخبار مرتبطتبلیغات

جديدترين خبرها