پایگاه خبری جامعه نیوز دیگر بروز رسانی نمی شود و از این پس اخبار را در پایگاه خبری ملت بیدار آنلاین دنبال کنید - رفتن به پایگاه خبری ملت بیدار آنلاین
حدادعادل: تمام تلاش آمریکا و غرب بیرون نرفتن انقلاب اسلامی از مرزهای ایران است - پایگاه خبری جامعه نیوز

پایگاه خبری جامعه نیوز

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

اخبار ویژه

حدادعادل: تمام تلاش آمریکا و غرب بیرون نرفتن انقلاب اسلامی از مرزهای ایران است

به گزارش جامعه نیوز:

 حدادعادل: تمام تلاش آمریکا و غرب بیرون نرفتن انقلاب اسلامی از مرزهای ایران است

به گزارش خبرنگار سیاسی خبرگزاری فارس، غلامعلی حداد عادل عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام در مراسم گرامیداشت مرحوم رمضان عبدالله اظهار داشت: اهمیت شخصیت‌هایی مانند رمضان عبدالله این است که از جهان عرب و برادران اهل سنت ما هستند ولی در عین حال معنا، اهمیت و جهت انقلاب اسلامی را به خوبی درک کرده اند و همسو با این انقلابند.

وی با بیان اینکه در طول ۴۰سال این انقلاب تمام همت آمریکا و غرب این بوده که این انقلاب اسلامی از مرزهای ایران بیرون نرود و پیام این انقلاب به بیرون نرسد و از راهبردهای تغییر ناپذیر استکبار این بوده که این انقلاب فهمیده نشود، گفت: دشمن سعی می‌کند انقلاب اسلامی را فرقه ای و قومی جلوه داده و ضد عرب و‌حرکتی سلطه طلبانه برای تجدید امپراطوری کوروش و داریوش جلوه دهد.

حداد عادل با اشاره به اینکه دو گروه از جهان عرب و اهل سنت و یک گروه از شیعیان به این نگاه کمک می کنند، خاطرنشان کرد: یک گروه از مسلمانان بی بصیرت هستند و این را در شخصیت‌های معروفی چون محمد مرسی دیدیم که وقتی به ایران آمد قدر رهبری ایران را در انقلاب مردم مصر ندانست و رفتارش کاملا غیرقابل انتظار بود.

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام افزود: در سمت خودمان هم عده ای به برد جهانی و اسلامی انقلاب توجه ندارند و مرتب روی جنبه‌های زادگاهی انقلاب تاکید می کنند و دشمن روی این نقطه انگشت می گذارد. با این حال در مقابل شخصیت هایی پیدا شدند که این پیام را دریافت کنند و رمضان عبدالله از این شخصیت ها بوده است.

این خبر را هم ببینید:  تذکر 53 نماینده به دژپسند درباره مشکلات کارمندان بانک‌های ادغامی در بانک سپه

وی با تاکید بر اینکه هر مسلمان با انصافی که شرافت داشته باشد می‌تواند در دو امر مبارزه با ظلم و برقراری حکومت دینی با انقلاب همسویی داشته باشد، تصریح کرد: کافی است این دو هدف را گفتمان خودمان در تعامل با مسلمانان جهان قرار دهیم و مخاطبان وسیعی از این مسیر در جهان اسلامی پیدا کنیم.

حدادعادل با بیان اینکه امثال رمضان عبدالله متوجه روح انقلاب اسلامی شده اند، گفت: در جهان عرب در هم شیعیان و هم اهل سنت شاهد کسانی بوده ایم که این را فهمیده آمد و سیدحسن نصرالله انقلاب اسلامی‌را به عربی ترجمه کرده و امثال رمضان عبدالله پیام امام و رهبری را درک کردند.

انتهای پیام/