رفتن به بالا

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • سه شنبه ۷ بهمن ۱۳۹۹
  • الثلاثاء ۱۲ جماد ثاني ۱۴۴۲
  • 2021 Tuesday 26 January
اوقات شرعی

به گزارش جامعه نیوز:  حجت الاسلام شیرازی: جهان از نعمت قدرت بسیج متنعم است به گزارش خبرگزاری فارس، حجت الاسلام علی شیرازی نماینده ولی فقیه در نیروی قدس سپاه به مناسبت هفته بسیج در پیامی تصریح کرد: جهان از نعمت قدرت بسیج متنعم و شاهد پایه ریزی جبهه ای عظیم به حمایت از اسلام ناب محمدی […]

به گزارش جامعه نیوز:

 حجت الاسلام شیرازی: جهان از نعمت قدرت بسیج متنعم است

به گزارش خبرگزاری فارس، حجت الاسلام علی شیرازی نماینده ولی فقیه در نیروی قدس سپاه به مناسبت هفته بسیج در پیامی تصریح کرد: جهان از نعمت قدرت بسیج متنعم و شاهد پایه ریزی جبهه ای عظیم به حمایت از اسلام ناب محمدی صلی الله علیه و آله و سلم است.

متن این پیام بدین شرح است: 

بسم الله الرحمن الرحیم

خداوند بزرگ را شاکرم که پس از گذشت چهار دهه از فرمان امام خمینی عزیز و در دوران زعامت امام خامنه ای روحی له الفداء؛ شجره طیبه بسیج چون خورشید در ایران و جهان می‌درخشد و جهان‌ اسلام‌ از میوه های این درخت تناور استفاده بهینه می‌کند.

خداوند بزرگ و عزیز را شاکرم که امروز نام بسیج؛ یادآور نام مجاهدان سترگی است که آدم و عالم به عظمت آنان سر تعظیم فرود می آورند و به وجود بسیج و بسیجی مباهات می‌کنند.
خداوند بزرگ و مهربان را شاکرم که در هفته بسیج امسال شاهد شکوه عظمت و قدرت بسیجیان و شاهد افول قدرت دشمنان بسیج و امریکای جهان‌خوار در جهان امروزیم.

آن روز که امام خمینی عزیز فرمان تشکیل بسیج را صادر کرد؛ خیلی‌ها حتی دوستانی باور نمی‌کردند که یک روز عطر بسیج مشام دوستان انقلاب اسلامی را در منطقه و جهان خوشبو می‌کند. امروز به لطف الهی و به همت بسیجیان جهان اسلام؛ جهان از نعمت قدرت بسیج متنعم و شاهد پایه ریزی جبهه ای عظیم به حمایت از اسلام ناب محمدی صلی الله علیه و آله و سلم است.

این خبر را هم ببینید:  ماسک، دستکش و حفظ فاصله؛ سه اصل خرید از میادین میوه

اینجانب هفته بسیج و همه این عزت و سربلندی شکل گرفته از عظمت بسیج را به تمامی بسیجیان ایران و جبهه مقاومت، خصوصا به بسیجی بزرگ جهان اسلام سردار شهید حاج قاسم سلیمانی تبریک عرض می‌کنم و متواضعانه در برابر شوکت آنان سر تعظیم فرود می آورم و دست یکایک بسیجیان سلحشور و مقاوم را می‌بوسم. از خداوند بزرگ خواهانم روز به روز بر عزت این شجره پاک بیفزاید و دشمنان بسیج و بسیجی را سرکوب و منکوب کند.

انتهای پیام/


اخبار مرتبطتبلیغات

جديدترين خبرها