رفتن به بالا

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

تعداد اخبار امروز : 58 خبر


  • شنبه ۲۸ فروردین ۱۴۰۰
  • السبت ۵ رمضان ۱۴۴۲
  • 2021 Saturday 17 April

به گزارش جامعه نیوز: حجت‌الاسلام علی نوری سرپرست مرکز رسیدگی به امور مساجد شد به گزارش خبرگزاری فارس حجت‌الاسلام علی نوری با حکم حجت‌الاسلام حاج علی اکبری رئیس شورای سیاست‌گذاری ائمه جمعه کشور، سرپرست مرکز رسیدگی به امور مساجد استان تهران شد. متن این حکم به شرح ذیل است: مساجد در گام دوم انقلاب اسلامی […]

به گزارش جامعه نیوز:

حجت‌الاسلام علی نوری سرپرست مرکز رسیدگی به امور مساجد شد

به گزارش خبرگزاری فارس حجت‌الاسلام علی نوری با حکم حجت‌الاسلام حاج علی اکبری رئیس شورای سیاست‌گذاری ائمه جمعه کشور، سرپرست مرکز رسیدگی به امور مساجد استان تهران شد.

متن این حکم به شرح ذیل است:

مساجد در گام دوم انقلاب اسلامی نقشی بنیادین برای اجرایی سازی سند مهندسی فرهنگی، تامین سلامت معنوی جامعه و بصیرت بخشی در حوزه سیاسی خواهند داشت و در جایگاه اصلی ترین هسته های مردمی و محله محور، علاوه بر انسجام‌بخشی به خدمات اجتماعی و پشتیبانی از محرومان، امنیت سخت و نرم این نظام مقدس را تضمین خواهند نمود.

 این مهم، مستلزم اعمال نگاه هدایتی، حمایتی و نظارتی از خاستگاه ولی فقیه و حاکمیت اسلامی از یک سو و حضور با نشاط، شوق انگیز و موثر مردم شریف و جوانان مومن و انقلابی به عنوان متولیان اصلی اداره و پشتیبانی شبکه نورانی مساجد است، که به تدابیر ائمه محترم جماعات، به عنوان مدیر طبیعی عینیت می‌بخشد و دستیابی به قله مسجد طراز اسلامی را محقق می نماید.

 لذا ضمن تقدیر از زحمات و تلاش های جناب حجت الاسلام و المسلمین سید ناصرالدین نوری زاده (دام عزه) در دوره مسئولیت و آرزوی موفقیت برای ایشان در سنگر دفاع از آرمان‌ها و ترویج معارف الهی، جنابعالی را که علاوه بر تعهد انقلابی و توان مدیریتی مطلوب، از تجربه ارزشمند سالها خدمت موفق در این عرصه برخوردار هستید، با حفظ سمت، به مدت سه ماه، به عنوان: “سرپرست مرکز رسیدگی به امور مساجد استان تهران” منصوب می‌نمایم.

این خبر را هم ببینید:  دولت زیر بار تامین مالی طرح کالاهای اساسی نمی‌رود/مجلس به دنبال جایگزینی برای تامین بودجه معیشتی

 بدیهی است محورهای حکم رئیس سابق مرکز و پیوست مربوطه که ذیل برنامه راهبردی مصوب ابلاغ شده بود، کماکان در اولویت‌ برنامه‌ای قرار دارد و ماموریت حساسی که در نهاد نماز جمعه بر عهده دارید، تسهیل کننده اجرای تدابیر لازم در دوره انتقالی می باشد. به فضل الهی و با توکل و توسل، در انجام این مهم، از همراهی ائمه محترم جماعات و کارگزاران معزز مساجد و همچنین از همکاری مسئولین مکرم استان برخوردار خواهید بود.

عزت، سلامتی و توفیق روز افزونتان را از درگاه پروردگار متعال خواستارم.

محمدجواد حاج علی اکبری

رئیس شورای سیاستگذاری ائمه جمعه

انتهای پیام/


اخبار مرتبطتبلیغات

جديدترين خبرها