رفتن به بالا

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

تعداد اخبار امروز : 30 خبر


  • جمعه ۱۵ اسفند ۱۳۹۹
  • الجمعة ۲۱ رجب ۱۴۴۲
  • 2021 Friday 5 March
اوقات شرعی

به گزارش جامعه نیوز: حال استاد «بهاء‌الدین خرمشاهی» رو به بهبود است به گزارش خبرنگار کتاب و ادبیات خبرگزاری فارس، هفته گذشته بود که بهاء‌الدین خرمشاهی به علائمی از بیماری راهی بیمارستان شد و فرزند این شاعر به خبرنگار فارس اعلام کرد: طوند درمان در حال انجام است. حافظ خرمشاهی فرزند این حافظ پژوه در […]

به گزارش جامعه نیوز:

حال استاد «بهاء‌الدین خرمشاهی» رو به بهبود است

به گزارش خبرنگار کتاب و ادبیات خبرگزاری فارس، هفته گذشته بود که بهاء‌الدین خرمشاهی به علائمی از بیماری راهی بیمارستان شد و فرزند این شاعر به خبرنگار فارس اعلام کرد: طوند درمان در حال انجام است.

حافظ خرمشاهی فرزند این حافظ پژوه در تازه‌ترین خبر پیرامون بهبود پدر اعلام کرد: استاد در مورخ ۱۲ بهمن ماه در ساعات پایانی شب و بدون علائم ظاهری حاد و پیرو سنجش اکسیژن خون که به میزان ۵۰ درصد کاهش یافته بود به بیمارستان منتقل شد.

13991118000678 Test NewPhotoFree - حال استاد «بهاء‌الدین خرمشاهی» رو به بهبود است

در بدو ورود به بیمارستان میزان اکسیژن خون ایشان به ۷۴ درصد افزایش یافت. با توجه به پایین بودن سطح اکسیژن و آزمایشات تکمیلی ابتلا ایشان به کرونا تائید شد و در بخش مراقبت‌های ویژه بستری شدند.

متاسفانه به علت سطح کثیر درگیری ریه ایشان در روزهای ابتدایی،‌نگرانی فوق‌العاده‌ای نسبت به سلامتی ایشان وجود داشت که به فضل خدا و با گذر زمان از نگرانی‌ها کاسته می‌شود. در روزهای اخیر با مجاهدت کادر درمان بیمارستان آتیه از ضایعات مذکور کاسته شده و ان‌شالله طی هفته آینده امید به بهبود نسبی ایشان را از خداوند آرزومندیم.

انتهای پیام/


این خبر را هم ببینید:  سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌ها به ۷۴ درصد شهروندان و ۲۶ درصد روستائیان خدمات می دهد

اخبار مرتبطتبلیغات

جديدترين خبرها