رفتن به بالا

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • چهارشنبه ۲۹ اردیبهشت ۱۴۰۰
  • الأربعاء ۷ شوال ۱۴۴۲
  • 2021 Wednesday 19 May

به گزارش جامعه نیوز:  حاشیه بازی پرسپولیس و الریان| مشاجره خلیل‌زاده با کنعانی/ مغانلو بهترین گلزن سرخ پوشان شد+ عکس به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، در دقیقه ۱۷ بازی پرسپولیس و الریان دست فرشاد فرجی در زمان ارسال کرنر بازیکن پرسپولیس به صورت علی فریدون برخورد کرد که این امر سبب آسیب‌دیدگی جزئی مهاجم الریان شد. […]

به گزارش جامعه نیوز:

 حاشیه بازی پرسپولیس و الریان| مشاجره خلیل‌زاده با کنعانی/ مغانلو بهترین گلزن سرخ پوشان شد+ عکس

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، در دقیقه ۱۷ بازی پرسپولیس و الریان دست فرشاد فرجی در زمان ارسال کرنر بازیکن پرسپولیس به صورت علی فریدون برخورد کرد که این امر سبب آسیب‌دیدگی جزئی مهاجم الریان شد. به همین دلیل داور ژاپنی از فرجی خواست از فریدون عذرخواهی کند.

*محمد حسین کنعانی زادگان در اوایل نیمه اول در حالیکه توپ زیر پایش بود قصد داشت برای بستن بند کفش خود بازی را متوقف کند که این موضوع با تذکر داور همراه شد.

* در دقیقه ۲۰ برخورد شجاع خلیل‌زاده به عیسی آل‌کثیر سبب سرنگونی مدافع ایرانی الریان و ایجاد موقعیت گل برای پرسپولیس شد. پس از ثانیه‌هایی و زمانی که امید عالیشاه قصد ارسال کرنر روی دروازه حریف را داشت مشاجره خلیل‌زاده و کنعانی‌زادگان سبب شد کی‌مورای ژاپنی به هر دو مدافع تذکر جدی بدهد.

*شهریار مغانلو با به ثمر رساندن گل اول پرسپولیس از مهدی ترابی سه گله سبقت گرفت و با ۴ گل بهترین گلزن تیمش در مرحله گروهی لیگ قهرمانان شد. وی پس از این گل بوسه ای برای نفرات ذخیره پرسپولیس که پشت دروازه الریان مشغول گرم کردن بودند فرستاد.

* مغانلو پس از گل خود در دقیقه ۲۷ از داور خواست برای استراحت بازیکنان دو تیم وقت یک دقیقه ای در نظر بگیرد اما کیمورا به این موضوع توجهی نکرد و در دقیقه ۳۰ این کار را انجام داد.

14000209000679 Test NewPhotoFree - حاشیه بازی پرسپولیس و الریان| مشاجره خلیل‌زاده با کنعانی/ مغانلو بهترین گلزن سرخ پوشان شد+ عکس

* پس از اعلام خطای دامه ترائوره روی امید عالیشاه یحیی گل محمدی از داور خواست به بازیکن الریان کارت زرد نشان بدهد اما وی توجهی به این درخواست نکرد.

این خبر را هم ببینید:  نجات کوهنورد سقوط کرده در ارتفاعات شمال تهران

*احسان پهلوان پس از به ثمر رساندن گل دوم پرسپولیس به سمت نیمکت این تیم دوید و سرمربی سرخ‌پوشان را در آغوش گرفت. البته طبق قوانین و پروتکل‌های بهداشتی لیگ قهرمانان آسیا هیچ بازیکنی حق ندارد پس از گلزنی به سمت نیمکت برود.

14000209000678 Test NewPhotoFree - حاشیه بازی پرسپولیس و الریان| مشاجره خلیل‌زاده با کنعانی/ مغانلو بهترین گلزن سرخ پوشان شد+ عکس

* در دقیقه ۴۰ دامه ترائوره به دلیل آسیب دیدگی جای خود را در ترکیب الریان به یوسف عمر داد.

*نیمه اول این مسابقه با برتری دو بر صفر پرسپولیس به اتمام رسید.

انتهای پیام/


اخبار مرتبطتبلیغات

جديدترين خبرها