پایگاه خبری جامعه نیوز دیگر بروز رسانی نمی شود و از این پس اخبار را در پایگاه خبری ملت بیدار آنلاین دنبال کنید - رفتن به پایگاه خبری ملت بیدار آنلاین
حاشیه انتخاب هیات رئیسه کمیسیون‌ها؛ عدم کاندیداتوری تاجگردون، غیبت حسنوند - پایگاه خبری جامعه نیوز

پایگاه خبری جامعه نیوز

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

اخبار ویژه

حاشیه انتخاب هیات رئیسه کمیسیون‌ها؛ عدم کاندیداتوری تاجگردون، غیبت حسنوند

به گزارش جامعه نیوز:

 حاشیه انتخاب هیات رئیسه کمیسیون‌ها؛ عدم کاندیداتوری تاجگردون، غیبت حسنوند

به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، انتخابات هیأت رئیسه یازده کمیسیون تخصصی مجلس شورای اسلامی عصر امروز برگزار شد و بر این اساس ترکیب هیأت رئیسه کمیسیو‌ن‌های عمران، صنایع، شوراها، اقتصادی، بودجه، بهداشت، آموزش، کشاورزی، امنیت ملی و انرژی مشخص شدند.

البته انتخابات هیأت رئیسه کمیسیون‌های قضایی و فرهنگی مجلس نیز به علت عدم به حدنصاب نرسیدن اعضای این کمیسیون‌ها به هفته پس از سرکشی نمایندگان به حوزه‌های انتخابیه خود، موکول شد. 

گفتنی است، برای انتخابات ریاست کمیسیون برنامه و بودجه غلامرضا تاجگردون منتخب مردم گچساران -که پیش از این زمزمه‌هایی برای کاندیدا شدن وی در کمیسیون بودجه به گوش می‌رسید- نامزد نشد.

شایان ذکر است؛ اعتبارنامه غلامرضا تاجگردون منتخب گچساران در مجلس یازدهم در حال حاضر به علت اعتراض ۹ نماینده مجلس، در کمیسیون تحقیق اعتبارنامه منتخبان مجلس یازدهم، در حال بررسی است.

همچنین فریدون حسنوند که چند سال بر کرسی ریاست کمیسیون انرژی تکیه زده بود نیز امروز در جلسه انتخابات هیأت رئیسه کمیسیون انرژی حاضر نشد و برای انتخاب ترکیب هیأت رئیسه این کمیسیون غایب بود.

انتهای پیام/


این خبر را هم ببینید:  لوایح قضایی با رویکرد فسادزدایی تدوین می‌شود/ تدوین پیش‌نویس لایحه «اصلاح پاره‌ای از قوانین مربوط به عدلیه»