رفتن به بالا

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

تعداد اخبار امروز : 88 خبر


  • سه شنبه ۱۱ آذر ۱۳۹۹
  • الثلاثاء ۱۵ ربيع ثاني ۱۴۴۲
  • 2020 Tuesday 1 December
اوقات شرعی

به گزارش جامعه نیوز:  حاشیه‌های تجمع مقابل سفارت فرانسه| از رعایت پروتکل‌های بهداشتی تا همراه داشتن کاریکاتورهای «مکرون» به گزارش خبرنگار تشکل‌های دانشگاهی خبرگزاری فارس، تجمع دانشجویان و اقشار مختلف مردم در اعتراض به اهانت صورت گرفته به پیامبر اسلام(ص) در حالی امروز عصر ( چهارشنبه ۷ آبان ۹۹) مقابل سفارت فرانسه برگزار شد، که […]

به گزارش جامعه نیوز:

 حاشیه‌های تجمع مقابل سفارت فرانسه| از رعایت پروتکل‌های بهداشتی تا همراه داشتن کاریکاتورهای «مکرون»

به گزارش خبرنگار تشکل‌های دانشگاهی خبرگزاری فارس، تجمع دانشجویان و اقشار مختلف مردم در اعتراض به اهانت صورت گرفته به پیامبر اسلام(ص) در حالی امروز عصر ( چهارشنبه ۷ آبان ۹۹) مقابل سفارت فرانسه برگزار شد، که تجمع کنندگان با همراه داشتن ماسک و رعایت فاصله اجتماعی پروتکل‌های بهداشتی را رعایت کردند.

دانشجویان انقلابی دانشگاه های تهران به عنوان برگزار کندگان تجمع میان مردم و دانشگاهیان حاضر در تجمع ماسک توزیع کردند.

13990807000773 Test NewPhotoFree - حاشیه‌های تجمع مقابل سفارت فرانسه| از رعایت پروتکل‌های بهداشتی تا همراه داشتن کاریکاتورهای «مکرون»

 

تجمع کنندگان در خیابان مقابل سفارت فرانسه در کنار هم و حفظ فاصله نشستند و شعارهایی علیه آمریکا، رژیم صهیونیستی و اقدامات خصمانه فرانسه سردادند.

 

 

جمعی از تجمع کنندگان پرچم های « محمد رسول الله» در دست داشتند، تصاویری از رهبر معظم انقلاب و سردار سلیمانی نیز در دستان برخی از تجمع کنندگان قرار داشت.

برخی از دانشجویان با توزیع محلول ضدعفونی کننده به تجمع کنندگان خدمات رسانی کردند.

برخی از دانشجویان و مردم با در دست داشتن پلاکارد و دست نوشته مردم را به پویش « تحریم کالاهای فرانسوی » دعوت کردند.

13990807000742 Test NewPhotoFree - حاشیه‌های تجمع مقابل سفارت فرانسه| از رعایت پروتکل‌های بهداشتی تا همراه داشتن کاریکاتورهای «مکرون»

 

تجمع کنندگان همچنین با به آتش کشیدن پرچم فرانسه و تصویر رئیس جمهور این کشور انزجار خود را نسبت به رفتار خصمانه دولتمردان فرانسوی نشان دادند.

حجت‌الاسلام سرلک و ماموستا جهاندار از برادران اهل سنت در ادامه این تجمع طی سخنانی اقدام فرانسه در اهانت به پیامبر اسلام(ص) را محکوم کردند.

حاج امیر عباسی از مداحان اهل بیت(ع) در قسمتی از این تجمع به مدیحه سرایی پرداخت.

 

 

برخی از دانشجویان کاریکاتورهایی از رئیس جمهور فرانسه را با خود همراه داشتند.

13990807000830 Test NewPhotoFree - حاشیه‌های تجمع مقابل سفارت فرانسه| از رعایت پروتکل‌های بهداشتی تا همراه داشتن کاریکاتورهای «مکرون»

 

با نزدیک شدن به زمان اذان مغرب و عشا، تجمع کنندگان خود را برای اقامه نماز جماعت آماده کردند.

دانشجویان و مردم در پایان با قرائت بیانیه ای به تجمع خود پایان دادند. تجمع کنندگان در بخشی از این بیانیه خطاب به رئیس جمهور فرانسه تاکید کرد: در طول تاریخ کم نبوده‌اند افراد پست و حقیری مثل او که سعی کرده‌اند خدشه‌ای به وجود قدسی حضرت رسول(ص) و دین اسلام وارد کنند و به زعم خودشان با خدا و رسولش مبارزه کنند، تاریخ ثابت کرده است که این افراد علاوه بر قطعی‌کردن عذاب الیم و ابدی خودشان، به نتیجه‌ای جز شکست و خواری و ذلت و زبونی در این دنیا نرسیده‌اند.

انتهای پیام/


اخبار مرتبطتبلیغات

جديدترين خبرها