رفتن به بالا

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • پنجشنبه ۱۶ اردیبهشت ۱۴۰۰
  • الخميس ۲۴ رمضان ۱۴۴۲
  • 2021 Thursday 6 May

به گزارش جامعه نیوز:  حادثه سانیچ یک فوتی و دو مصدوم بجای گذاشت سیدقاسم گلشن در خصوص تصادف مرگبار خودروی سواری در مسیر ییلاقی استان در گفت و گو با خبرنگار فارس از تفت،اظهار کرد: ساعت ۲۱:۴۶ شب گذشته  بنا به گزارش مرکز کنترل و هماهنگی عملیات اضطراری EOC مبنی بر تصادف یک دستگاه خودروی […]

به گزارش جامعه نیوز:

 حادثه سانیچ یک فوتی و دو مصدوم بجای گذاشت

سیدقاسم گلشن در خصوص تصادف مرگبار خودروی سواری در مسیر ییلاقی استان در گفت و گو با خبرنگار فارس از تفت،اظهار کرد: ساعت ۲۱:۴۶ شب گذشته  بنا به گزارش مرکز کنترل و هماهنگی عملیات اضطراری EOC مبنی بر تصادف یک دستگاه خودروی پژو پارس با تیر چراغ برق در سه راهی جاده قدیم روستای دره شیر سانیج ، بلافاصله سه نفر از نجاتگران پایگاه جاده ای جاویدالاثرحاج احمد متوسلیان این شهرستان در قالب یک تیم امدادی به همراه یکدستگاه خودروی نجات به محل حادثه حاضر و یک نفر مصدوم توسط نجاتگران با استفاده از ست نجات رهاسازی شد.

وی افزود:  پس از نجات و انجام اقدامات اولیه درمانی توسط نیروهای هلال احمر و دیگر عوامل امدادی در صحنه ، حادثه دیدگان با آمبولانس اورژانس ۱۱۵ شهرستان به اولین مرکز درمانی انتقال یافتند . 

 سرپرست جمعیت هلال احمر شهرستان تفت گفت: این عملیات دو ساعت به طول انجامید و متاسفانه این حادثه دو مصدوم و یک نفر فوتی برجا گذاشت .

گلشن رعایت جوانب احتیاط در رانندگی را مورد تاکید قرار داد و از عموم مردم خواست که در روبرو شدن با چنین حوادثی نجاتگران هلال احمر را از طریق شماره تلفن ۱۱۲ آگاه کنند.

گفتنی استپ؛ عملیات توسط عوامل امدادی پایگاه امداد و نجات جاده ای حاج احمد متوسلیان در محل حادثه راس ساعت ۲۳:۴۵ به پایان رسید و عوامل امدادی به پایگاه بازگشتند.

انتهای پیام/و


این خبر را هم ببینید:  شفافیت، موتور محرکه جذب سرمایه گذاری/ پنج چالش اساسی حوزه تجهیزات پزشکی

اخبار مرتبطتبلیغات

جديدترين خبرها