رفتن به بالا

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

تعداد اخبار امروز : 4 خبر


  • جمعه ۴ مهر ۱۳۹۹
  • الجمعة ۷ صفر ۱۴۴۲
  • 2020 Friday 25 September
اوقات شرعی

به گزارش جامعه نیوز:  حاج‌علی اکبری: ائمه جمعه در حوزه مأموریتی خود مثل شهید بهشتی عمل کنند به گزارش گروه سیاسی خبرگزاری فارس، ششمین گردهمایی نمایندگان ولی فقیه و امامان جمعه مراکز استانها، امروز (شنبه ۲۵ مرداد) به صورت ویدیو کنفرانس برگزار شد. در این گردهمایی حجت الاسلام محمّدجواد حاج علی اکبری رئیس شورای سیاستگذاری […]

به گزارش جامعه نیوز:

 حاج‌علی اکبری: ائمه جمعه در حوزه مأموریتی خود مثل شهید بهشتی عمل کنند

به گزارش گروه سیاسی خبرگزاری فارس، ششمین گردهمایی نمایندگان ولی فقیه و امامان جمعه مراکز استانها، امروز (شنبه ۲۵ مرداد) به صورت ویدیو کنفرانس برگزار شد.

در این گردهمایی حجت الاسلام محمّدجواد حاج علی اکبری رئیس شورای سیاستگذاری ائمه جمعه کشور، ضمن تبریک اعیاد امامت و ولایت و عید مباهله و قدردانی از مشارکت فعال نمایندگان ولی فقیه در جلسات به شرایط حساس و محدودیت های کرونا اشاره و بر ضرورت برنامه ریزی های ابتکاری در خصوص ماه محرم و صفر تاکید کردند.

رئیس شورای سیاستگذاری ائمه جمعه کشور با اشاره به نقش نمایندگان ولی فقیه و امامان جمعه در اعتلای فرهنگی کشور افزود: شما نماینده گفتمانی امام امت در مناطق خود هستید و اگر انسجام و اتصال این شبکه از نمایندگان ولی فقیه، امامان جمعه و جماعت برقرار شود میتواند سپهر به گفتمان ولایت را در سراسر کشور برقرار کند.

حجت الاسلام حاج علی اکبری در ادامه ضمن تشریح برنامه اعتلای فرهنگی و رویکرد نهاد نماز جمعه بر اساس گفتمان امامین انقلاب برای رسیدن به قله شکوفایی، به تبیین ویژگی‌های امامان جمعه در دو حوزه سلوک شخصی و مدیریت فرهنگی پرداخت و گفت: هنر امامان جمعه گفتمان سازی، راهبری و هدایت فرهنگی است و هر یک باید مانند شهید بهشتی در حوزه مأموریتی خود باشند.

انتهای پیام/


اخبار مرتبطتبلیغات

جديدترين خبرها