رفتن به بالا

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • پنجشنبه ۹ بهمن ۱۳۹۹
  • الخميس ۱۴ جماد ثاني ۱۴۴۲
  • 2021 Thursday 28 January
اوقات شرعی

به گزارش جامعه نیوز:  حاجی‌ میرزایی: در لایحه بودجه ۱۴۰۰ هیچ ردیفی برای سند ۲۰۳۰ در نظر گرفته نشده است به گزارش خبرنگار حوزه دولت خبرگزاری فارس، محسن حاجی میرزایی وزیر آموزش و پرورش در حاشیه جلسه هیأت دولت در جمع خبرنگاران در مورد درج ردیفی از اعتبارات برای سند ۲۰۳۰ در بودجه سال ۱۴۰۰، […]

به گزارش جامعه نیوز:

 حاجی‌ میرزایی: در لایحه بودجه ۱۴۰۰ هیچ ردیفی برای سند ۲۰۳۰ در نظر گرفته نشده است

به گزارش خبرنگار حوزه دولت خبرگزاری فارس، محسن حاجی میرزایی وزیر آموزش و پرورش در حاشیه جلسه هیأت دولت در جمع خبرنگاران در مورد درج ردیفی از اعتبارات برای سند ۲۰۳۰ در بودجه سال ۱۴۰۰، اظهار کرد: در لایحه بودجه سال آینده، هیچ ردیفی برای سند ۲۰۳۰ در نظر گرفته نشده است. قسمتی برای سال ۹۴  بوده است که به صورت اشتباه گذاشته شده بود و امروز برداشته شده است .

وی درباره  برگزاری امتحانات نیز گفت: امتحانات را ابلاغ کردیم و اختیاراتی را به شورای مدرسه دادیم و روش‌های آزمون غیر حضوری را نیز معین کردیم و در اختیار مدارس قرار دادیم. 

حاجی میرزایی بیان داشت: ما دو نوع آزمون داریم، یکی آزمون‌های تکوینی و دیگری آزمون‌های پایانی است که سهم اینها در تعیین نمره دانش آموزان متفاوت است. آزمون تکوینی، ‌آزمونی است که براساس ارزیابی معلمان از میزان فراگیری دانش‌آموزان در طول سال تحصیلی تعیین می‌شود و ارزیابی پایانی نیز در پایان هر نوبت صورت می‌گیرد.

وی افزود: هر موقع که ستاد مقابله با کرونا اجازه دهد و مقررات منعی نداشته باشد،‌ ترجیح ما برقراری آزمون حضوری است اما اگر در برخی از مناطق با مخالفت ستاد روبرو شود، به صورت غیر حضوری برگزار خواهد شد.

ادامه دارد…


این خبر را هم ببینید:  طرح اقدام راهبردی برای لغو تحریم‌ها اهداف شهدای هسته‌ای را دنبال می‌کند/ تحریم برای غربی‌ها هزینه‌ساز خواهد شد

اخبار مرتبطتبلیغات

جديدترين خبرها