پایگاه خبری جامعه نیوز دیگر بروز رسانی نمی شود و از این پس اخبار را در پایگاه خبری ملت بیدار آنلاین دنبال کنید - رفتن به پایگاه خبری ملت بیدار آنلاین
جوکار: جوانان باید با حضور در فضای مجازی به تشریح واقعیات انقلاب اسلامی بپردازند - پایگاه خبری جامعه نیوز

پایگاه خبری جامعه نیوز

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

اخبار ویژه سرخط اخبار روز

جوکار: جوانان باید با حضور در فضای مجازی به تشریح واقعیات انقلاب اسلامی بپردازند

به گزارش جامعه نیوز:

 جوکار: جوانان باید با حضور در فضای مجازی به تشریح واقعیات انقلاب اسلامی بپردازند

محمد صالح جوکار نماینده مردم یزد در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، با اشاره به فرمایشات اخیر رهبر معظم انقلاب خطاب به دانشجویان گفت: واقعه عاشورا، واقعه بسیار مهمی بود و کار عظیمی در کربلا صورت گرفت، اما آنچه که این واقعیت مهم و بزرگ را جهانی ساخت، کارها و اقدامات حضرت زینب(س) بود که چهره واقعی بین امیه را آشکار ساخت.

وی افزود: جوانان و به ویژه دانشجویان در عصر حاضر نیز باید با حضور فعال در فضای مجازی به تشریح واقعیات در مورد انقلاب اسلامی بپردازند و مقابله با فضاسازی‌های رسانه‌ای دشمن را در دستورکار خود قرار دهند.

رئیس کمیسیون شوراهای مجلس اظهار داشت: ما مسیر سخت اما مهمی را با تکیه بر توان خود از ابتدای پیروزی انقلاب تاکنون پشت سر گذاشته‌ایم. از تحریم قومیت‌های مختلف توسط دشمن گرفته تا جنگ تحمیلی ۸ ساله و بعد از آن هم بحث تحریم‌های اقتصادی را داشته‌ایم.

جوکار خاطرنشان کرد: در کنار همه این فشارها و تحریم‌ها دشمن با فضاسازی گسترده در فضای مجازی و در حوزه رسانه سعی دارد تا مردم ما و به ویژه جوانان را از مسیری که انقلاب در پیش گرفته باز دارد.

وی افزود: در شرایط فعلی وظیفه مهم همه جوانان و به ویژه دانشجویان این است که با حضور فعال در فضای مجازی به مقابله به این فضاسازی رسانه‌های دشمن بپردازند و از طرف دیگر دستاوردها و واقعیات انقلاب اسلامی را برای همگان تشریح کنند.

این خبر را هم ببینید:  بدهی ۵۰ هزار میلیارد تومانی دولت به قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیاء

انتهای پیام/