پایگاه خبری جامعه نیوز

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

اخبار ویژه سرخط اخبار روز

جوابیه حزب کارگزاران به گزارشی درباره مواضع متناقض اصلاح‌طلبان درباره وقایع افغانستان

به گزارش جامعه نیوز:

 جوابیه حزب کارگزاران به گزارشی درباره مواضع متناقض اصلاح‌طلبان درباره وقایع افغانستان

به گزارش خبرنگار حوزه احزاب خبرگزاری فارس، روابط عمومی حزب کارگزاران سازندگی در پاسخ به گزارش اخیر خبرگزاری فارس درباره مواضع متناقض اصلاح‌طلبان پیرامون مقاومت در سوریه و وقایع افغانستان جوابیه‌ای منتشر کرد که متن آن به شرح ذیل است:

پیرو انتشار گزارش روز نوزدهم شهریورماه در سرویس «تشکل‌ها و احزاب» با تیتر «اصلاح‌طلبان و فریب‌های رونالدینیویی/معترضان دیروز مقاومت، حامیان امروز کمک به پنجشیر» که در بخشی از آن به یادداشتی غیر واقعی به قلم جناب آقای کرباسچی، دبیرکل حزب کارگزاران سازندگی ایران در روزنامه سازندگی استاند شده، به اطلاع می رساند ایشان هیچ مقاله‌ یا اظهار نظری در زمینه تحولات افغانستان در روزنامه سازندگی و هرجای دیگری نداشته‌اند.

لذا انتظار می رود ضمن انتشار تکذیب این مطلب در همان سرویس، بر منابع مورد استفاده در اخبار و گزارش های خبری متبوع، نظارت دقیق‌تری صورت پذیرد.

بنا بر پیگیری فارس، مطلب فوق در تاریخ ۳۱مردادماه۱۴۰۰ با عنوان «تله‌ی طالبان» به قلم محمد قوچانی سردبیر روزنامه متبوع حزب کارگزاران سازندگی(سازندگی) و عضو شورای مرکزی این حزب منتشر شده بود که به اشتباه در برخی از رسانه‌ها به قلم کرباسچی درج شده بود.

انتهای پیام/


این خبر را هم ببینید:  طرح دو فوریتی مجلس برای افزایش قیمت‌ خرید تضمینی گندم/ مجلس یازدهم به دنبال شکستن واردات نهاده‌های دامی

LEAVE A RESPONSE

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *