رفتن به بالا

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

تعداد اخبار امروز : 1 خبر


  • سه شنبه ۲۱ اردیبهشت ۱۴۰۰
  • الثلاثاء ۲۹ رمضان ۱۴۴۲
  • 2021 Tuesday 11 May

به گزارش جامعه نیوز:  جهانگیری گفته برای ۱۴۰۰ نامزد نمی‌شود/ تدوین راهبرد انتخاباتی حزب کارگزاران علی محمد نمازی عضو شورای مرکزی حزب کارگزاران سازندگی در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه احزاب خبرگزاری فارس، از تهیه راهبرد انتخاباتی حزب متبوعش برای انتخابات ۱۴۰۰ در کمیته سیاسی این حزب خبر داد. وی افزود: قرار است راهبرد انتخاباتی حزب […]

به گزارش جامعه نیوز:

 جهانگیری گفته برای ۱۴۰۰ نامزد نمی‌شود/ تدوین راهبرد انتخاباتی حزب کارگزاران

علی محمد نمازی عضو شورای مرکزی حزب کارگزاران سازندگی در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه احزاب خبرگزاری فارس، از تهیه راهبرد انتخاباتی حزب متبوعش برای انتخابات ۱۴۰۰ در کمیته سیاسی این حزب خبر داد.

وی افزود: قرار است راهبرد انتخاباتی حزب کارگزاران سازندگی برای سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری در اختیار نامزدهای حزب یا نامزدهای مشترک با دیگر احزاب اصلاح‌طلب قرار بگیرد و البته اگر حزب با دیگر احزاب اصلاح طلب به توافقی نرسیدند فقط در اختیار نامزدهای حزب قرار خواهد گرفت.

عضو شورای مرکزی حزب کارگزاران سازندگی در پاسخ به این سوال که در این راهبرد انتخاباتی بر روی چه مسائلی تاکید و تحقیق شده است، تصریح کرد: مشکلات و موقعیت های موجود در این راهبرد برای رئیس جمهور ۱۴۰۰ ترسیم شده و توانایی ها، پتانسیل های کشور و چگونگی حرکت به سمت عمران و آبادانی، رفاه، آسایش کشور شرح داده است که البته هنوز نهایی نشده است.

نمازی درباره گزینه های این حزب تاکنون برای کاندیداتوری انتخابات ۱۴۰۰، گفت: همانطور که آقای مرعشی اعلام کرده بود آقایان اسحاق جهانگیری، محسن هاشمی، غلامحسین کرباسچی، عبدالناصر همتی و دکتر ملک زاده جزو گزینه های ما برای انتخابات ۱۴۰۰ هسنمد.

وی ادامه داد: آقای اسحاق جهانگیری و محسن هاشمی به ما اعلام کردند که برای انتخابات ۱۴۰۰ نامزد نخواهند شد بنابراین تاکنون آقایان کرباسچی، همتی و ملک زاده مطلبی دال بر عدم کاندیداتوری با ما مطرح نکرده اند اما احتمالا چهره های جدیدی نیز به عنوان نامزدهای حزب در آینده اعلام خواهند شد.

این خبر را هم ببینید:  استیضاح رئیس جمهور نه تنها به نفع مردم نیست بلکه کشور را با چالش مواجه می‌کند

انتهای پیام/


اخبار مرتبطتبلیغات

جديدترين خبرها