رفتن به بالا

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

تعداد اخبار امروز : 1 خبر


  • سه شنبه ۲۱ اردیبهشت ۱۴۰۰
  • الثلاثاء ۲۹ رمضان ۱۴۴۲
  • 2021 Tuesday 11 May

به گزارش جامعه نیوز:  جهانگیری طی پیامی درگذشت حجت الاسلام فیرحی را تسلیت گفت به گزارش خبرگزاری فارس، اسحاق جهانگیری معاون اول رییس جمهور در پیامی درگذشت حجت الاسلام داوود فیرحی استاد ممتاز و برجسته علوم سیاسی دانشگاه تهران را تسلیت گفت. متن پیام اسحاق جهانگیری به شرح ذیل است: بسم الله الرحمن الرحیم درگذشت تأسف […]

به گزارش جامعه نیوز:

 جهانگیری طی پیامی درگذشت حجت الاسلام فیرحی را تسلیت گفت

به گزارش خبرگزاری فارس، اسحاق جهانگیری معاون اول رییس جمهور در پیامی درگذشت حجت الاسلام داوود فیرحی استاد ممتاز و برجسته علوم سیاسی دانشگاه تهران را تسلیت گفت.

متن پیام اسحاق جهانگیری به شرح ذیل است:

بسم الله الرحمن الرحیم

درگذشت تأسف انگیز دانشمند فرهیخته و استاد ممتاز و برجسته علوم سیاسی دانشگاه تهران حجت الاسلام و المسلمین جناب آقای دکتر داوود فیرحی ضایعه ای بزرگ برای جامعه علمی کشور است.

مصیبت فقدان این روحانی نواندیش و وارسته که عمر پر برکت خود را صرف توسعه علمی کشور و پژوهشگری در حوزه های علوم سیاسی و اندیشه سیاسی در اسلام نمود و در این مسیر آثار متعدد علمی نیز از خود به یادگار گذاشت، به جامعه دانشگاهی کشور، اساتید و دانشجویان، علاقه مندان و بستگان به ویژه خانواده محترم ایشان صمیمانه تسلیت می گویم و از خداوند بزرگ برای آن فقید سعید غفران و رحمت واسعه الهی و برای بازماندگان ارجمند صبر و اجر مسألت دارم.

انتهای پیام/


این خبر را هم ببینید:  طرح مجلس برای منسوخ شدن تغییر ساعات رسمی کشور

اخبار مرتبطتبلیغات

جديدترين خبرها