رفتن به بالا

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

تعداد اخبار امروز : 41 خبر


  • سه شنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۹
  • الثلاثاء ۳ ربيع أول ۱۴۴۲
  • 2020 Tuesday 20 October
اوقات شرعی

به گزارش جامعه نیوز:  جهانگیری: دولت با تمام توان به‌دنبال کاهش فشار به طبقات محروم است به گزارش حوزه دولت خبرگزاری فارس اسحاق جهانگیری معاون اول رئیس‌جمهور گفت: فشارهای اقتصادی از یک سو و مسائل مرتبط با بیماری کرونا، مردم را با فشارهای سنگینی مواجه کرده است که البته دولت با تمام ظرفیت به دنبال […]

به گزارش جامعه نیوز:

 جهانگیری: دولت با تمام توان به‌دنبال کاهش فشار به طبقات محروم است

به گزارش حوزه دولت خبرگزاری فارس اسحاق جهانگیری معاون اول رئیس‌جمهور گفت: فشارهای اقتصادی از یک سو و مسائل مرتبط با بیماری کرونا، مردم را با فشارهای سنگینی مواجه کرده است که البته دولت با تمام ظرفیت به دنبال کاهش این فشارها بر مردم و بویژه اقشار و طبقات ضعیف جامعه است.

بنابر اعلام پایگاه اطلاع‌رسانی ریاست‌جمهوری، جهانگیری «شامگاه یکشنبه در تماس تلفنی با آیت‌الله سیّد محمدجواد علوی بروجردی، ضمن ابراز تاسف از مبتلا شدن وی به بیماری کرونا، از خداوند برای وی عافیت و سلامت کامل مسألت کرد».

جهانگیری در این تماس تلفنی همچنین گزارشی از وضعیت اقتصادی کشور و مشکلات ناشی از تحریم های بی سابقه و ظالمانه آمریکا ارائه کرد و گفت: فشارهای اقتصادی از یک سو و مسائل مرتبط با بیماری کرونا، مردم را با فشارهای سنگینی مواجه کرده است که البته دولت با تمام ظرفیت به دنبال کاهش این فشارها بر مردم و بویژه اقشار و طبقات ضعیف جامعه است.

علوی بروجردی نیز در این تماس تلفنی از تلاش های دولت برای مدیریت شرایط سخت اقتصادی پیش رو و اقدامات صورت گرفته برای مقابله با شیوع کرونا قدردانی کرد.

وی همچنین ضمن قدردانی از تماس معاون اول رییس جمهور اظهار امیدواری کرد دولت بتواند مسائل و مشکلات پیش روی کشور را به خوبی مدیریت کند تا بتوانیم از این مقطع دشوار به خوبی عبور کنیم.

انتهای پیام/


اخبار مرتبطتبلیغات

جديدترين خبرها