رفتن به بالا

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • جمعه ۸ اسفند ۱۳۹۹
  • الجمعة ۱۴ رجب ۱۴۴۲
  • 2021 Friday 26 February
اوقات شرعی

به گزارش جامعه نیوز:  جهانگیری درگذشت ابوالقاسم سرحدی‌زاده را تسلیت گفت به گزارش حوزه دولت خبرگزاری فارس، اسحاق جهانگیری معاون اول رییس جمهور در پیامی درگذشت ابوالقاسم سرحدی زاده از مبارزان پیشتاز علیه رژیم ستمشاهی را تسلیت گفت. متن پیام جهانگیری به شرح زیر است: بسم الله الرحمن الرحیم درگذشت چهره مقاوم و انقلابی مرحوم […]

به گزارش جامعه نیوز:

 جهانگیری درگذشت ابوالقاسم سرحدی‌زاده را تسلیت گفت

به گزارش حوزه دولت خبرگزاری فارس، اسحاق جهانگیری معاون اول رییس جمهور در پیامی درگذشت ابوالقاسم سرحدی زاده از مبارزان پیشتاز علیه رژیم ستمشاهی را تسلیت گفت.

متن پیام جهانگیری به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم

درگذشت چهره مقاوم و انقلابی مرحوم ابوالقاسم سرحدی زاده از مبارزان پیشتاز با رژیم ستمشاهی که پس از پیروزی انقلاب اسلامی نیز خدمات ارزشمندی به نظام و انقلاب و مردم به ویژه در اهتمام به امور کارگران و محرومان جامعه داشت، موجب تأسف و تأثر فراوان شد.

مرحوم سرحدی زاده علاوه بر مسئولیت وزارت کار و امور اجتماعی، به عنوان نماینده مردم تهران در سه دوره مجلس شورای اسلامی نیز خدماتی ارزنده و کارنامه ای درخشان از خود برجای گذاشت.

مصیبت فقدان این انسان صدیق و خدوم را به مردم ایران، علاقه مندان و بستگان به ویژه خانواده داغدار ایشان صمیمانه تسلیت می‌گویم و از خداوند متعال برای آن فقید سعید غفران و رحمت واسعه الهی و برای بازماندگان ارجمند صبر و اجر مسألت دارم.

اسحاق جهانگیری

معاون اول رییس جمهور

انتهای پیام /


این خبر را هم ببینید:  فیلم| پرواز سه فروندی جنگنده‌های کوثر در مراسم تحویل‌دهی

اخبار مرتبطتبلیغات

جديدترين خبرها