رفتن به بالا

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

تعداد اخبار امروز : 2 خبر


  • جمعه ۱۷ اردیبهشت ۱۴۰۰
  • الجمعة ۲۵ رمضان ۱۴۴۲
  • 2021 Friday 7 May

به گزارش جامعه نیوز:  جهانگیری به جای فرافکنی از ملت ایران عذرخواهی کند/ دست و پا می‌زنند تا دولت سوم روحانی را بیاورند سید مهدی هاشمی کارشناس مسائل سیاسی در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری فارس، با بیان این که اکنون بعد از دو دوره ۴ ساله فعالیت در دولت نمی‌توانید مردم را گمراه کنید، […]

به گزارش جامعه نیوز:

 جهانگیری به جای فرافکنی از ملت ایران عذرخواهی کند/ دست و پا می‌زنند تا دولت سوم روحانی را بیاورند

سید مهدی هاشمی کارشناس مسائل سیاسی در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری فارس، با بیان این که اکنون بعد از دو دوره ۴ ساله فعالیت در دولت نمی‌توانید مردم را گمراه کنید، گفت: افرادی مانند آقای جهانگیری که در پایان فعالیت دولت هستند، به دنبال رتوش کردن کارنامه خود می‌باشند، زیرا آنها ناکارآمدی و عدم تحقق شعارهایی که می‌دادند را به فراموشی سپرده ‌و تازه به فکر افتاده‌اند تا با مطرح کردن موضوعات مختلف به فرافکنی بپردازند.

وی افزود: در حال حاضر بعد از دو دوره چهارساله حضور در دولت امثال آقای جهانگیری اقدام به سخنرانی کرده و موضوعات مختلفی را مطرح می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌کنند، اما به مسئولیتی که خود در دولت داشته‌اند هیچ اشاره‌ای نمی‌کنند. در واقع آنها به جای این که از مردم به خاطر عدم کفایت عذرخواهی کنند متأسفانه به همه موضوعات وارد شده و به فرافکنی می‌پردازند.

هاشمی تصریح کرد: این افرادی که در دولت فعلی حضور دارند اکنون با سخنرانی و انتشار مطالب در فضای مجازی ناکارآمدی و نامردمی بودن خودشان را گردن دیگری می‌اندازند و در این راه از هیچ حربه‌ای فروگذار نیستند و سوء استفاده از اشخاصی مانند سردار رشید اسلام شهید قاسم سلیمانی برایشان آسان است.

این نماینده مجلس نهم خطاب به آقای جهانگیری ادامه داد: از ابتدای انقلاب در صحنه‌های مختلف مسؤولیت داشته‌اید و با همه مسائل و مشکلات و پتانسیل‌های کشور آگاهی لازم را دارید. با این تفاسیر شما که می‌دانید دولت نمی‌تواند به درستی کشور را مدیریت کند، چرا از افرادی مانند آقای ظریف که بهتر است بگوییم آقای ضعیف، استفاده می‌کنید؛‌ چراکه با همه اختیاراتی که داشتید و همچنان تا پایان دولت دارید، نمی‌توانید به معنای واقعی کار کرده و مشکل گشا باشید.

این خبر را هم ببینید:  گسترش بازار محصولات دانش‌بنیان/ ایجاد پایگاه‌های صادراتی در سه کشور

وی خاطرنشان کرد: اکنون افرادی مانند آقای جهانگیری در حال دست و پا زدن برای روی کار آوردن دولت سوم آقای روحانی هستند که این کار ناپسند بوده و این گونه رفتارها شایسته نیست؛‌ چراکه این افراد از هیچ چارچوبی تبعیت نمی‌کنند و به همه حربه‌ها متوسل شده تا ناکارآمدی و نامردمی بودن خود را پوشش دهند، زیرا آنها به رسانه‌های داخلی و خارجی متوسل شده تا آنها را حمایت کنند.

هاشمی در پایان گفت: امیدوارم در ماه مبارک رمضان این افراد بیشتر تفکر کرده و به اعمال و مسئولیتی که دارند بیندیشند، زیرا خیلی از مسئولین از سن میانسالی عبور کرده‌اند و شاید فرصت عذرخواهی نداشته باشند و در این زمان باقیمانده باید ناکارآمدی و نامردمی‌ها را جبران کنند تا شاید مردم از سر تقصیرشان بگذرند.

انتهای پیام/‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌


اخبار مرتبطتبلیغات

جديدترين خبرها