رفتن به بالا

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

تعداد اخبار امروز : 1 خبر


  • چهارشنبه ۲۵ فروردین ۱۴۰۰
  • الأربعاء ۲ رمضان ۱۴۴۲
  • 2021 Wednesday 14 April
اوقات شرعی

به گزارش جامعه نیوز:  جهانگیری: باید از توان و ظرفیت شرکت‌های داخلی برای ساخت و بازسازی اتوبوس و واگن مترو استفاده کرد به گزارش حوزه دولت خبرگزاری فارس، سومین جلسه نشست مجمع شهرداران کلانشهر‌های ایران صبح امروز(دوشنبه) به ریاست معاون اول رییس جمهور برگزار شد. اسحاق جهانگیری معاون اول رییس جمهور در این نشست تاکید […]

به گزارش جامعه نیوز:

 جهانگیری: باید از توان و ظرفیت شرکت‌های داخلی برای ساخت و بازسازی اتوبوس و واگن مترو استفاده کرد

به گزارش حوزه دولت خبرگزاری فارس، سومین جلسه نشست مجمع شهرداران کلانشهر‌های ایران صبح امروز(دوشنبه) به ریاست معاون اول رییس جمهور برگزار شد.

اسحاق جهانگیری معاون اول رییس جمهور در این نشست تاکید کرد: همه مسئولان و بویژه شهرداران کلانشهرها باید در شرایط دشوار تحریم و کرونا با جدیت و روحیه و انگیزه قوی،‌ خدمت رسانی به مردم را انجام دهند.

جهانگیری با اشاره به دستور اصلی این جلسه در خصوص رفع موانع اجرایی در زمینه تامین منابع توسعه حمل و نقل عمومی کلانشهرها،‌ گفت: در دوران کرونا علت اصلی بسیاری از تصمیمات ستاد ملی مقابله با کرونا نظیر تعطیلی برخی اماکن، کمک به کاهش تراکم جمعیت در محیط های عمومی و رعایت فاصله گذاری اجتماعی بود. متاسفانه در پایتخت و بسیاری از کلانشهرها شاهد ازدحام و حضور مردم در شبکه حمل و نقل عمومی نظیر اتوبوس و مترو هستیم که برای رفع این معضل حتما باید تعداد اتوبوس ها و واگن های قطار درون شهری افزایش یابد.

انتهای پیام/


این خبر را هم ببینید:  تازه ترین فهرست مشاغل تعطیل نشدنی در ایام کرونا اعلام شد

اخبار مرتبطتبلیغات

جديدترين خبرها