رفتن به بالا

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

تعداد اخبار امروز : 1 خبر


  • پنجشنبه ۸ آبان ۱۳۹۹
  • الخميس ۱۲ ربيع أول ۱۴۴۲
  • 2020 Thursday 29 October
اوقات شرعی

به گزارش جامعه نیوز:  جنوب کرمان مقصد بعدی سفر فراکسیون محرومیت‌زدایی مجلس سید احسان قاضی زاده هاشمی نماینده مردم فریمان در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، گفت: اعضای فراکسیون محرومیت زدایی مجلس طی دو الی سه هفته آینده به جنوب کرمان سفر خواهند کرد. وی افزود: طی این سفر اعضای […]

به گزارش جامعه نیوز:

 جنوب کرمان مقصد بعدی سفر فراکسیون محرومیت‌زدایی مجلس

سید احسان قاضی زاده هاشمی نماینده مردم فریمان در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، گفت: اعضای فراکسیون محرومیت زدایی مجلس طی دو الی سه هفته آینده به جنوب کرمان سفر خواهند کرد.

وی افزود: طی این سفر اعضای کمیسیون از شهرهای بافق، جیرفت، منوجان، کهنوج و دیگر شهرهای این منطقه بازدید خواهند داشت.

رئیس فراکسیون محرومیت‌زدایی مجلس اظهار داشت: مبنای کار این فراکسیون انجام امور نظارتی و بازدیدهای میدانی است و کار این فراکسیون محدود به برگزاری نشست‌ها در پایتخت نمی‌شود.

قاضی زاده با اشاره به سفر اخیر اعضای فراکسیون به مشهد خاطرنشان کرد: در جریان این سفر به مناطقی رفتیم که کمتر مسئولی به آنجا سفر کرده بود و از نزدیک از مناطق محروم در حاشیه شهر مشهد بازدید کردیم.

وی در پایان گفت: حاشیه‌سازی‌ها و تخریب‌ها و فضاسازی‌ها علیه مجلس نمی‌تواند ما را از انجام وظایف خود در حوزه تقینی و نظارتی بازدارد و ما در میدان می‌مانیم و به کارمان ادامه خواهیم داد.

انتهای پیام/‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌


اخبار مرتبطتبلیغات

جديدترين خبرها