رفتن به بالا

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

تعداد اخبار امروز : 54 خبر


  • سه شنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۹
  • الثلاثاء ۳ ربيع أول ۱۴۴۲
  • 2020 Tuesday 20 October
اوقات شرعی

به گزارش جامعه نیوز:  جمهوری اسلامی ایران و جنبش مقاومت از یکدیگر تفکیک ناپذیرند حجت‌الاسلام مجتبی ذوالنور رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، در تشریح نشست عصر امروز کمیسیون متبوعش اظهار داشت: نشست امروز کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با حضور نمایندگان جنبش […]

به گزارش جامعه نیوز:

 جمهوری اسلامی ایران و جنبش مقاومت از یکدیگر تفکیک ناپذیرند

حجت‌الاسلام مجتبی ذوالنور رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، در تشریح نشست عصر امروز کمیسیون متبوعش اظهار داشت: نشست امروز کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با حضور نمایندگان جنبش مقاومت اسلامی فلسطین حماس و جنبش جهاد اسلامی فلسطین در ایران برگزار شد.

وی افزود: این جلسه با محوریت موضوع خیانت سران کشورهای امارات متحده عربی و بحرین، آرمان‌های قدس شریف و ملت مقاوم فلسطین برگزار و مطالب مرتبط با این حوزه مرور و مشکلات جهان اسلام و منطقه مقاومت بررسی شد.

رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی ادامه داد: در ادامه جلسه بر پشتیبانی جمهوری اسلامی ایران از جبهه مقاومت، جهاد اسلامی حماس، حزب‌الله و امل تاکید شد همچنین گزارش‌هایی نمایندگان حماس و جنبش جهاد به کمیسیون ارائه کردند.

وی در ادامه بیان جزئیات نشست مذکور عنوان کرد: قطعا تلاش‌های آمریکا در آستانه انتخابات نمی‌تواند رژیم لرزان و روبه زوال صهیونیستی را از سقوط حتمی نجات دهد و برای آن موثر واقع شود.

ذوالنور در خاتمه بیان کرد: همچنین در این جلسه تاکید شد که جمهوری اسلامی ایران و جنبش مقاومت از یکدیگر تفکیک ناپذیرند و تلاش‌هایی که آمریکا در آستانه انتخابات با استفاده ابزاری از سران کشورهای عرب می‌کند، گذرا است و پیروزی و ماندگاری از مقاومت و اسلام است.

انتهای پیام/


اخبار مرتبطتبلیغات

جديدترين خبرها