پایگاه خبری جامعه نیوز

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

اخبار ویژه سرخط اخبار روز

جمهوری آذربایجان مراقب پوست موز صهیونیست‌ها و ضربه مغزی آنان باشد

 به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، حجت الاسلام علیرضا سلیمی عضو هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی امروز (یکشنبه ۱۱ مهر) در جلسه علنی مجلس و در تذکر شفاهی اظهار داشت: برخی مدیران سابق که سر کار هستند و عزل و نصب‌هایی انجام می‌دهند که مساله‌دار است.

وی افزود: آقای مخبر معاون اول رئیس جمهور دستور داده و تاکید داشتند که فعلا عزل و نصب‌ها رخ ندهد اما انتصابات مساله‌دار در حال انجام است.

سلیمی گفت: باقی مانده‌های دولت سابق گاز عزل و نصب‌ها را گرفته است و برخی مجوزها هم به نورچشمی‌ها داده می‌شود و ما متوجه نیستیم که چرا این اتفاقات رخ می‌دهد. 

عضو هیات رئیسه مجلس اظهار داشت:باید دولت آذربایجان مراقب باشد صهیونیست‌ها آنها را مدیریت نکند. مراقب باشند پوست موزی که صهونیست‌ها زیر پای آنها می‌گذارند آنها را زمین می‌زند و دچار ضربه مغزی می‌شوند، باید بدانند که صهیونیست‌ها به آنها نگاه ابزاری دارند و وقتی تاریخ انقضای آنها به پایان برسد آنها را کنار خواهند گذاشت.

سلیمی گفت: ایران اسلامی کشوری بزرگ و باعظمت است و اجازه تحرکات برخی را نخواهد داد. آنها هم باید حد و حدود خود را بدانند.

انتهای پیام/ 


این خبر را هم ببینید:  واکنش‌ها به آلودگی واکسن‌های وارداتی در ژاپن/ علیرضا بیگی: تهیه واکسن از مراجع مطمئن مهم‌تر از واکسیناسیون است

LEAVE A RESPONSE

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *