رفتن به بالا

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

تعداد اخبار امروز : 484 خبر


  • یکشنبه ۲۶ اردیبهشت ۱۴۰۰
  • الأحد ۴ شوال ۱۴۴۲
  • 2021 Sunday 16 May

به گزارش جامعه نیوز:  جمع‌آوری ۳۰۰ میلیون تومان زکات در بخش دیشموک به گزارش خبرگزاری فارس از دیشموک، نشست ستاد زکات دیشموک با حضور امام جمعه شهر دیشموک، عاملین زکات، کمیته امداد و طلاب در دفتر امام جمعه دیشموک برگزار شد. حجت‌الاسلام علی‌اکبر راوند با بیان اینکه بعد از نماز زکات بسیار موثر است عنوان […]

به گزارش جامعه نیوز:

 جمع‌آوری ۳۰۰ میلیون تومان زکات در بخش دیشموک

به گزارش خبرگزاری فارس از دیشموک، نشست ستاد زکات دیشموک با حضور امام جمعه شهر دیشموک، عاملین زکات، کمیته امداد و طلاب در دفتر امام جمعه دیشموک برگزار شد.

حجت‌الاسلام علی‌اکبر راوند با بیان اینکه بعد از نماز زکات بسیار موثر است عنوان کرد: بسیاری از برکات و رحمت الهی به واسطه پرداخت زکات بر ما نازل می‌شود.

وی در ادامه افزود: نماز و زکات دو ارکان قرین هم هستند که هر کدام به تنهایی ارزش چندانی ندارند و این دو در کنار هم بسیار مهم و موثر هستند.

خطیب نماز جمعه شهر دیشموک گفت: زکات یک نوع بیمه عمر زندگی است و باید آن را ترویج و مردم را به پرداخت زکات ترغیب و توجیه کرد.

وی اذعان کرد: زکات و نماز دو فریضه مهم هستند که در راستای هدایت به سمت نور بسیار موثر هستند و ما باید برای بیمه کردن فرزندان خود حتما زکات را پرداخت نماییم.

راوند خاطرنشان کرد: تبیلغ چهره به چهره در پرداخت زکات بسیار تاثیر گذار است و وظیفه همه ما طلاب و عاملین زکات این است که مردم را در پرداخت زکات ترغیب کنیم.

وی گفت: عدم پرداخت زکات آثار بدی در زندگی روزمره ما خواهد داشت که خشکسالی، زلزله و حوادث غیرطبیعی در زندگی امروزه ما یکی کفران نعمت و دیگری عدم پرداخت زکات است.

راوند تصریح کرد: با توجه به اینکه امسال وضعیت کشاورزی منطقه دیشموک همانند سالهای قبل نیست و ۹۵ درصد کشاورزی منطقه دیشموک قابل برداشت نیست باید مردم را در پرداخت زکات ترغیب کنیم.

این خبر را هم ببینید:  کارخانه‌ای که پس از یک سفر احیاء شد/ جذب ۱۲۰۰ نیروی کار جدید در سبلان پارچه

در این نشست مصوباتی از طرف ستاد زکات در نظر گرفته شده که از همه مهمتر بسیاری از طلاب در این راستا اعلام همکاری خود را با ستاد زکات و کمیته امداد دیشموک در جمع‌آوری زکات نشان دادند.

به گزارش فارس؛ ۳۰۰ میلیون تومان زکات در سال گذشته جمع‌آوری گردید که این مبلغ توسط ۲۰ عامل زکات که با کمیته امداد دیشموک همکاری می‌کنند از روستاهای گراب، درغک، سربیشه، اسفندان، درغک، رودایک، ده‌احمد، امیرآباد و دیشموک جمع‌آوری شد.

این مبلغ جمع‌آوری شده با افزایش دو برابری صرف ساخت مساجد، حسینیه‌ها، معیشت مددجویان و مسکن مددجویان صرف خواهد شد.

14000206001112 Test PhotoN - جمع‌آوری 300 میلیون تومان زکات در بخش دیشموک

14000206001107 Test PhotoN - جمع‌آوری 300 میلیون تومان زکات در بخش دیشموک

14000206001090 Test PhotoN - جمع‌آوری 300 میلیون تومان زکات در بخش دیشموک

14000206001103 Test PhotoN - جمع‌آوری 300 میلیون تومان زکات در بخش دیشموک14000206001105 Test PhotoN - جمع‌آوری 300 میلیون تومان زکات در بخش دیشموک

14000206001112 Test PhotoN - جمع‌آوری 300 میلیون تومان زکات در بخش دیشموک

 

انتهای پیام/۸۲۰۲۷


اخبار مرتبطتبلیغات

جديدترين خبرها