رفتن به بالا

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

تعداد اخبار امروز : 14 خبر


  • چهارشنبه ۱۳ اسفند ۱۳۹۹
  • الأربعاء ۱۹ رجب ۱۴۴۲
  • 2021 Wednesday 3 March
اوقات شرعی

به گزارش جامعه نیوز:  جمعی از معلمان تازه استخدامی مقابل مجلس تجمع کردند به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، جمعی از معلمان جدید‌الاستخدام ( معلمان ماده ۲۸) صبح امروز در اعتراض به حقوق دریافتی خود مقابل مجلس شورای اسلامی تجمع کردند. این فرهنگیان با در دست داشتن نامه خود خطاب به محمدباقر قالیباف رئیس مجلس […]

به گزارش جامعه نیوز:

 جمعی از معلمان تازه استخدامی مقابل مجلس تجمع کردند

به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، جمعی از معلمان جدید‌الاستخدام ( معلمان ماده ۲۸) صبح امروز در اعتراض به حقوق دریافتی خود مقابل مجلس شورای اسلامی تجمع کردند.

این فرهنگیان با در دست داشتن نامه خود خطاب به محمدباقر قالیباف رئیس مجلس شورای اسلامی و همچنین رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس، خواستار رسیدگی به حقوق خود و تجدید نظر در این حوزه شدند.

به گزارش فارس، متن نامه تجمع کنندگان به شرح زیر است:

به استحضار می‌رساند با توجه به وضعیت نامساعد شرایط اقتصادی و عدم هماهنگی که میان حقوق دریافتی و هزینه‌های جاری زندگی برای ورودی‌های جدید ماده ۲۸ (با مدرک کارشناسی ارشد و دکتری از دانشگاه‌های دولتی و وضعیت متأهل بودن با حقوق دریافتی ۲۸ میلیون ریال) وجود دارد، از شما عزیزان تقاضا داریم نسبت به افزایش پایه حقوق فرهنگیان در راستای همسان‌سازی با سایر نهادها اقدام نموده (پایه حقوق سایر نهادها ۷۰ میلیون ریال است) و قانون رتبه‌بندی (سابقه‌بندی) معلمان را که قانونی تبعیض‌آمیز است از دستور کار خارج نمایید.

13991112000555 Test NewPhotoFree - جمعی از معلمان تازه استخدامی مقابل مجلس تجمع کردند

13991112000556 Test NewPhotoFree - جمعی از معلمان تازه استخدامی مقابل مجلس تجمع کردند

 

انتهای پیام/


این خبر را هم ببینید:  اعمال مشترک دهه اول ماه ذی‌الحجه

اخبار مرتبطتبلیغات

جديدترين خبرها