رفتن به بالا

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

تعداد اخبار امروز : 20 خبر


  • جمعه ۲۷ فروردین ۱۴۰۰
  • الجمعة ۴ رمضان ۱۴۴۲
  • 2021 Friday 16 April

به گزارش جامعه نیوز:  جمعیت رهپویان بر وحدت نیروهای انقلاب برای انتخابات ۱۴۰۰ تأکید کرد به گزارش گروه سیاسی خبرگزاری فارس، در  نشست سیاسی جمعیت رهپویان انقلابی اسلامی، بخشی از شاخص‌های گفتمان تحول‌خواهی انقلابی مورد بحث و بررسی قرار گرفته شد و بر لزوم تسریع در فعالیت های جبهه «تحول‌خواهان انقلابی» در تمام نقاط کشور، […]

به گزارش جامعه نیوز:

 جمعیت رهپویان بر وحدت نیروهای انقلاب برای انتخابات ۱۴۰۰ تأکید کرد

به گزارش گروه سیاسی خبرگزاری فارس، در  نشست سیاسی جمعیت رهپویان انقلابی اسلامی، بخشی از شاخص‌های گفتمان تحول‌خواهی انقلابی مورد بحث و بررسی قرار گرفته شد و بر لزوم تسریع در فعالیت های جبهه «تحول‌خواهان انقلابی» در تمام نقاط کشور، تاکید شد.

در این نشست همچنین راهکارهای هماهنگی و هم‌افزایی بیشتر سه جریان عمده جمعیت ایثارگران انقلاب اسلامی، جمعیت جانبازان انقلاب اسلامی و جمعیت رهپویان انقلاب اسلامی به عنوان تشکیل دهندگان جبهه «تحول‌خواهان انقلابی» مورد بررسی و بحث قرار گرفت.

کمیته سیاسی جمعیت رهپویان انقلاب اسلامی همچنین آخرین تحولات جریان غربگرای داخلی برای انتخابات ۱۴۰۰ را مورد بررسی قرار داد و بر لزوم هوشیاری در برابر برنامه‌های این جریان برای گره زدن بیشتر تحولات اقتصادی کشور به جریان سلطه مورد تاکید قرار گرفت.

اعضای کمیته سیاسی رهپویان در جلسه تاکید کردند که جریان غربگرای داخلی به علت هفت سال شکست کامل در حوزه اقتصادی و معیشت مردم و بن بست در سیاست خارجه، برای خروج از انزوای اجتماعی و احیای مجدد سیاسی خود تلاش دارد که باقیمانده سرمایه‌های اقتصادی و راهبردی ایران را به محور اروپایی ـ آمریکایی واگذار کند. در این نشست بر لزوم مقابله با این وطن فروشی خطرناک تاکید شد و راهکارهای رسانه ای برای تبیین برنامه‌های این جریان برای افکار عمومی مورد بحث قرار گرفت. 

در جلسه کمیته سیاسی جمعیت رهپویان، همچنین فعالیت شورای ائتلاف و جامعه روحانیت مبارز برای ایجاد وحدت در جریان اصولگرایی مورد بررسی قرار گرفت و بر کمک به جبهه انقلاب اسلامی برای رسیدن به وحدت مطلوب برای انتخابات ۱۴۰۰ تاکید شد.

این خبر را هم ببینید:  گزارش تلویزیون انگلیس از زندگی غیرطبیعی فرقه رجوی

کمیته سیاسی رهپویان همچنین آخرین روند ساماندهی جمعیت رهپویان در استان‌ها را بررسی و بر فعالیت نقطه به نقطه سیاسی در کشور تاکید کرد.

انتهای پیام/


اخبار مرتبطتبلیغات

جديدترين خبرها