رفتن به بالا

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • جمعه ۸ اسفند ۱۳۹۹
  • الجمعة ۱۴ رجب ۱۴۴۲
  • 2021 Friday 26 February
اوقات شرعی

به گزارش جامعه نیوز:  جلوگیری از گرانی های روزافزون نیازمند نظارت دولت است به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، مهدی سعادتی بیشه نماینده مردم بابل در مجلس شورای اسلامی در نشست علنی امروز (دوشنبه) پارلمان در تذکر شفاهی خود ضمن تبریک ایام الله دهه فجر اظهار داشت: امروز شاهد قدرت روزافزون ایران بعد از گذشت […]

به گزارش جامعه نیوز:

 جلوگیری از گرانی های روزافزون نیازمند نظارت دولت است

به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، مهدی سعادتی بیشه نماینده مردم بابل در مجلس شورای اسلامی در نشست علنی امروز (دوشنبه) پارلمان در تذکر شفاهی خود ضمن تبریک ایام الله دهه فجر اظهار داشت: امروز شاهد قدرت روزافزون ایران بعد از گذشت ۴۲ سال در عرصه بین الملل هستیم و می بینیم که جبهه استکبار در برابر عظمت مردم و رهبر بی نظیر انقلاب سرتعظیم فرود می آورد.

وی افزود: پیش شرط مذاکره را ایران اسلامی تعیین خواهد کرد. کدام بی عقلی است که بدون اینکه هیچ امتیازی بگیرد، امتیاز بدهد؟ لذا در این حوزه حرف قطعی و نهایی را حضرت آقا بیان فرمودند.

وی با اشاره به مشقت های بسیار کشاورزان عنوان کرد: متاسفانه کشاورزان با کمبود سوخت برای پیشبرد امور کشاورزی خود مواجهند و ستاد مبارزه با قاچاق سوخت، وزارت نفت و وزارت جهاد کشاورزی در این زمینه هیچ برنامه ای ندارد.

نماینده مردم بابل در مجلس شورای اسلامی با ظرح این سوال که  از سوی دیگر چرا دولت بر سر باقی ماندن ارز ۴۲۰۰ تومانی اصرار می‌ورزد؛ گفت: ولله مردم توان خرید ندارند و جلوگیری از این گرانی های روزافزون نیازمند نظارت دولت است، ولی متاسفانه هیچ نظارتی بر آن وجود ندارد.

سعادتی با اشاره به گرانی برخی از کالاهای مورد نیاز مردم عنوان کرد: چرا سامانه جامع تجارت که قرار بود بتوان از طریق آن یک کالا را از مبدأ تا مقصد رصد کرد، راه اندازی نشده است؟

انتهای پیام/


این خبر را هم ببینید:  مجلس به زودی دولت را به ساخت سالانه یک میلیون واحد مسکونی موظف می‌کند

اخبار مرتبطتبلیغات

جديدترين خبرها