رفتن به بالا

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • سه شنبه ۸ مهر ۱۳۹۹
  • الثلاثاء ۱۱ صفر ۱۴۴۲
  • 2020 Tuesday 29 September
اوقات شرعی

به گزارش جامعه نیوز:  جلسه مشترک روسای کمیسیون‌های مجلس با اعضای شورای نگهبان به گزارش گروه سیاسی خبرگزاری فارس به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی شورای نگهبان، در ادامه نشست‌های مشترک مجلس و شورای نگهبان، روسای کمیسیون‌های تخصصی مجلس شورای اسلامی دقایقی قبل با حضور در صحن مجلس قدیم با آیت‌الله جنتی دبیر شورای نگهبان و […]

به گزارش جامعه نیوز:

 جلسه مشترک روسای کمیسیون‌های مجلس با اعضای شورای نگهبان

به گزارش گروه سیاسی خبرگزاری فارس به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی شورای نگهبان، در ادامه نشست‌های مشترک مجلس و شورای نگهبان، روسای کمیسیون‌های تخصصی مجلس شورای اسلامی دقایقی قبل با حضور در صحن مجلس قدیم با آیت‌الله جنتی دبیر شورای نگهبان و تعدادی از اعضای حقوقدان شورای نگهبان دیدار و گفت وگو کردند.

برگزاری این نشست هم‌اندیشی در راستای هم‌افزایی و افزایش تعامل مجلس با شورای نگهبان در بررسی مصوبات مجلس شورای اسلامی است.

پیش از این نیز جلسات هم‌اندیشی میان رئیس مجلس شورای اسلامی و اعضای هیئت رئیسه با دبیر و اعضای شورای نگهبان برگزار شده بود و موضوعات مهم در زمینه قانونگذاری تبادل نظر شده بود.

گفتنی است سال گذشته نیز روسای کمیسیون‌های تخصصی مجلس دهم در جلسه‌ای با آیت‌الله جنتی به طرح دغدغه‌ها و دیدگاه‌های خویش پرداختند.  

انتهای پیام/


اخبار مرتبطتبلیغات

جديدترين خبرها