رفتن به بالا

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • یکشنبه ۶ مهر ۱۳۹۹
  • الأحد ۹ صفر ۱۴۴۲
  • 2020 Sunday 27 September
اوقات شرعی

به گزارش جامعه نیوز:  جلسه مجلس مجددا غیرعلنی شد به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، با رای نمایندگان مجلس شورای اسلامی جلسه امروز (سه‌شنبه ۲۵ شهریور) برای بار دوم غیرعلنی شد. غیرعلنی شدن جلسه امروز مجلس به درخواست عبدالرضا مصری نماینده کرمانشاه جهت طرح سؤال خود از محمد شریعتمداری وزیر تعاون به منظور چرایی عدم […]

به گزارش جامعه نیوز:

 جلسه مجلس مجددا غیرعلنی شد

به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، با رای نمایندگان مجلس شورای اسلامی جلسه امروز (سه‌شنبه ۲۵ شهریور) برای بار دوم غیرعلنی شد.

غیرعلنی شدن جلسه امروز مجلس به درخواست عبدالرضا مصری نماینده کرمانشاه جهت طرح سؤال خود از محمد شریعتمداری وزیر تعاون به منظور چرایی عدم اجرای مستمری مددجویان کمیته امداد و بهزیستی بود.

مصری درباره دلایل این موضوع گفت: ۱۸ ماه موضوعی را پیگیری کردم که شاید این مسئله به صحن علنی مجلس کشیده نشود و وقت نمایندگان را نگیرم. این در حالی است که اقشار مختلف جامعه در قانون برنامه توجهات لازم به آنها شده است. 

وی گفت:‌ما دنبال رفع مشکل هستیم و دنبال سؤال کردن و یقه گیری نیستیم.

نماینده کرمانشاه در مجلس گفت:‌۱۸ ماه است بین سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی و وزیر تعاون کار و رفاه اجتماعی برای انجام یک امر قانونی تلاش کرده‌اند اما تاکنون به نتیجه نرسیدند لذا از نمایندگان می‌خواهم به غیر علنی شدن جلسه امروز رای داده تا اجازه پیدا کنم موضوع را به صورت غیرعلنی و برای تعیین تکلیف مطرح کنم.

انتهای پیام/


اخبار مرتبطتبلیغات

جديدترين خبرها