رفتن به بالا

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

تعداد اخبار امروز : 16 خبر


  • جمعه ۱۴ آذر ۱۳۹۹
  • الجمعة ۱۸ ربيع ثاني ۱۴۴۲
  • 2020 Friday 4 December
اوقات شرعی

به گزارش جامعه نیوز:  جلسات علنی مجلس از ۷ و ۴۵ دقیقه آغاز می‌شود محمدحسین فرهنگی، سخنگوی هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی در گفت‌و با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس اعلام کرد: جلسات علنی مجلس از روز سه شنبه، ۲۷ آبان ماه از ساعت ۷ و ۴۵ آغاز می‌شود. وی افزود: همچنین در مورد جلسات کمیسیون‌ها […]

به گزارش جامعه نیوز:

 جلسات علنی مجلس از ۷ و ۴۵ دقیقه آغاز می‌شود

محمدحسین فرهنگی، سخنگوی هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی در گفت‌و با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس اعلام کرد: جلسات علنی مجلس از روز سه شنبه، ۲۷ آبان ماه از ساعت ۷ و ۴۵ آغاز می‌شود.

وی افزود: همچنین در مورد جلسات کمیسیون‌ها نیز بنا شد تا این جلسات در ۴ بخش از ساختمان مجلس که وسعت بیشتری دارد و امکان برگزاری جلسات با رعایت فاصله ۱.۵ متر در آن هست، با سازماندهی مشخص برگزار شود.

بر اساس این گزارش ساعت آغاز جلسات علنی مجلس تا کنون ۸ صبح بوده که معمولا تا ۸ و ۱۵ دقیقه آغاز می‌شد، حالا با تصمیم هیات رئیسه زمان آغاز ۱۵ دقیقه زودتر تعیین شده است. 

ماده ۹۹ آیین نامه داخلی می‌گوید: حداکثر مدت برای هر جلسه رسمی چهار ساعت است که یکسره و یا با فاصله تنفس می‌باشد، مگر در موارد ضروری که به تشخیص‌رئیس و تصویب مجلس خواهد رسید.

انتهای پیام/


اخبار مرتبطتبلیغات

جديدترين خبرها