رفتن به بالا

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • چهارشنبه ۲۵ فروردین ۱۴۰۰
  • الأربعاء ۲ رمضان ۱۴۴۲
  • 2021 Wednesday 14 April
اوقات شرعی

به گزارش جامعه نیوز:  جلسات صحن مجلس در ماه مبارک رمضان با یک ساعت تأخیر آغاز می شود محمدحسین فرهنگی نماینده مردم تبریز در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، گفت: جلسات علنی مجلس در ایام ماه مبارک رمضان با یک ساعت تأخیر آغاز می‌شود. وی افزود: بر اساس تصمیم ساعت […]

به گزارش جامعه نیوز:

 جلسات صحن مجلس در ماه مبارک رمضان با یک ساعت تأخیر آغاز می شود

محمدحسین فرهنگی نماینده مردم تبریز در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، گفت: جلسات علنی مجلس در ایام ماه مبارک رمضان با یک ساعت تأخیر آغاز می‌شود.

وی افزود: بر اساس تصمیم ساعت آغاز به کار جلسات علنی مجلس در ماه مبارک رمضان ساعت ۸:۴۵ تا ۱۲:۴۵ دقیقه خواهد بود.

سخنگوی هیأت رئیسه مجلس  اظهار داشت: همچنین طبق این تصمیم با توجه به اینکه در ایام ماه مبارک رمضان ساعت ناهار را نداریم جلسات کمیسیون‌ها  نیز پس از نماز ظهر و عصر زودتر از قبل برگزار خواهد شد.

فرهنگی خاطرنشان کرد:‌ همچنین تصمیم اتخاذ شد تا چنانچه میزان ابتلای نمایندگان به کرونا افزایش یابد جلسات صحن مجدد در ۴ مکان سالن تشریفات، مجلس قدیم، کمیسیون تلفیق و صحن با فاصله‌گذاری مورد نظر برگزار شود که البته این به میزان ابتلای نمایندگان به کرونا بستگی دارد.

وی افزود: چنانچه میزان ابتلا به کرونا در نمایندگان افزایش یابد جلسات کمیسیون‌ها نیز در مکانی با وسعت بیشتر و با فاصله‌گذاری بیشتر برگزار خواهد شد.

انتهای پیام/


این خبر را هم ببینید:  اعلام برنامه زمانی فرآیندهای اجرایی انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا

اخبار مرتبطتبلیغات

جديدترين خبرها