رفتن به بالا

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

تعداد اخبار امروز : 133 خبر


  • چهارشنبه ۲۲ اردیبهشت ۱۴۰۰
  • الأربعاء ۰ شوال ۱۴۴۲
  • 2021 Wednesday 12 May

به گزارش جامعه نیوز:  جشنواره شهرونده برگزیده همدان الگوی کشوری شده است به گزارش خبرگزاری فارس از همدان، روح‌الله وجدی هویدا پیش از ظهر امروز در نشستی به مناسبت سالروز تشکیل شوراهای شهر و روستا به صورت ویدئو کنفرانس اظهار کرد: سال‌های پیش جشنواره شهروندان برگزیده طبق دستورالعمل مصوب شورای اسلامی شهر همدان به شهرداری […]

به گزارش جامعه نیوز:

 جشنواره شهرونده برگزیده همدان الگوی کشوری شده است

به گزارش خبرگزاری فارس از همدان، روح‌الله وجدی هویدا پیش از ظهر امروز در نشستی به مناسبت سالروز تشکیل شوراهای شهر و روستا به صورت ویدئو کنفرانس اظهار کرد: سال‌های پیش جشنواره شهروندان برگزیده طبق دستورالعمل مصوب شورای اسلامی شهر همدان به شهرداری همدان ابلاغ شد که در این مدیریت شهری سه دوره آن برگزار شده و سومین دوره آن در سال ۹۹ با همکاری و هماهنگی دست‌اندرکاران اجرایی شد.

وی با اشاره به اینکه جشنواره دوره سوم در آذرماه سال گذشته فراخوان شد و تا پایان دی‌ماه ادامه داشت گفت: ۷۳۱ نفر از شهروندان در این جشنواره شرکت کردند که ۱۲۰ نفر از آنها تشکیل پرونده داده و به حوزه داوری رسیدند.

رئیس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری همدان با بیان اینکه حوزه داوران جشنواره با حضور متخصصین و معتمدین همدان تشکیل شد گفت: توسط آنها ۲۸ نفر از شهروندان به عنوان برگزیده اعلام شدند که در هفت حوزه، پنج بخش اصلی و دو بخش جانبی مورد تقدیر قرار گرفتند.

وی با اشاره به اینکه پنج بخش اصلی شامل شهروند برگزیده، شهروند شایسته تقدیر، بخش ویژه شامل جهادگران سلامت، شهروند افتخاری و شهروند عامل به وظایف شهروندی بود و حوزه جهاد و شهادت بخش جانبی افزود: اختتامیه جشنواره در سالروز میلاد امام علی (ع) در سالن ابن‌سینا برگزار و از برگزیدگان تقدیر شد.

وجدی‌هویدا با بیان اینکه بیماری کرونا شرایط را کمی سخت کرده بود اما با سیاست‌گذاری صورت گرفته به خوبی و‌ به صورت الکترونیکی و مجازی برگزار شد گفت: رویداد بودن جشنواره اهمیت زیادی داشت و قریب به هفت ماه طول کشید و ما سعی کردیم در این مدت با الگوسازی و آموزش شهروندی شاخصه‌های شهروندی را در کنار فراخوان به شهروندان آموزش دهیم.

این خبر را هم ببینید:  کشف انبار غیرمجاز دارو در اردبیل/ یک متهم دستگیر شد

وی با اشاره به اینکه دبیرخانه جشنواره در واحد آموزش شهروندی سازمان فرهنگی شهرداری همدان مستقر شده است و به صورت مستمر در طول سال فعالیت خواهد کرد عنوان کرد: امسال به صورت ویژه کمیته تحقیقات را تشکیل خواهیم داد و سعی خواهیم کرد در طول سال شهروندان نمونه را معرفی کنیم.

رئیس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری همدان بیان کرد: این جشنواره به عنوان الگو در سطح کشور معرفی شده و از شهرهای مختلف با ما ارتباط می‌گیرند تا از دستورالعمل موجود شهرداری همدان در شهرداری خود بهره‌مند شوند.

انتهای پیام/۸۹۰۲۶/


اخبار مرتبطتبلیغات

جديدترين خبرها