پایگاه خبری جامعه نیوز دیگر بروز رسانی نمی شود و از این پس اخبار را در پایگاه خبری ملت بیدار آنلاین دنبال کنید - رفتن به پایگاه خبری ملت بیدار آنلاین
جزئیات واژگونی مرگبار پژو ۲۰۶ در پایتخت+ عکس - پایگاه خبری جامعه نیوز

پایگاه خبری جامعه نیوز

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

سرخط اخبار روز

جزئیات واژگونی مرگبار پژو ۲۰۶ در پایتخت+ عکس

به گزارش جامعه نیوز:

 جزئیات واژگونی مرگبار پژو ۲۰۶ در پایتخت+ عکس

سرهنگ احسان مومنی رییس اداره تصادفات پلیس راهور تهران بزرگ در گفت‌وگو با خبرنگار انتظامی خبرگزاری فارس از سقوط یک دستگاه خودروی پژو ۲۰۶ از ارتفاع ۱۰ متری به پایین و مرگ دلخراش ۵ نفر به خاطر سرعت غیر مجاز خبر داد.

سرهنگ مومنی در تشریح خبر فوق اظهار داشت: در ساعت ۲۳:۲۰ شب گذشته در مسیر بزرگراه شهید بابایی به شرق – یاسینی ، یک دستگاه سواری پژو ۲۰۶ به علت عدم توانایی راننده در کنترل وسیله نقلیه ناشی از سرعت غیرمجاز از راه منحرف شده و به شدت با گاردریل های کناری بزرگراه برخورد می کند.

14000225000226 Test PhotoN - جزئیات واژگونی مرگبار پژو ۲۰۶ در پایتخت+ عکس

وی افزود : سرعت این وسیله نقلیه به حدی بوده است که ۴ شاخه گاردریل را از جای کنده و ترمزهای پیاپی راننده نیز نتوانست خودرو را از واژگونی نجات دهد؛ در نهایت خودرو پس از این برخورد از سطح سواره رو بزرگراه بابایی به پایین سقوط می‌کند.

14000225000220 Test PhotoN - جزئیات واژگونی مرگبار پژو ۲۰۶ در پایتخت+ عکس

رئیس اداره تصادفات پلیس پایتخت با بیان اینکه عدم توانایی راننده در کنترل خودرو مزید علت این حادثه بوده بوده، گفت: این بی احتیاطی باعث شده پژو ۲۰۶ در حالت واژگون به پایین سقوط کرده و به داخل کانال آب محور شهید یاسینی به جنوب افتاده و در نهایت متوقف شود.

وی افزود: متاسفانه در این حادثه و در اثر شدت ضربه راننده ۳۰ ساله و ۴ سرنشین این خودرو که یکی از آنها خانم بود در دم فوت می کنند.

14000225000222 Test PhotoN - جزئیات واژگونی مرگبار پژو ۲۰۶ در پایتخت+ عکس

این مقام انتظامی گفت: بلافاصله پس از دریافت این خبر تیم کارشناسی منطقه ۲۵ پلیس راهور پایتخت، در محل حادثه حاضر شده و با ایمن سازی محدوده تصادف برای جلوگیری از تکرار حوادث ناگوار به بررسی علل و عوامل این تصادف پرداختند.

این خبر را هم ببینید:  زنده‌روح: مقابل ذوب‌آهن چاره‌ای به جز برد نداریم/عمدی در زدن پریرا نداشتم، از او عذرخواهی کردم

وی افزود: عوامل امدادی و اورژانس نیز بلافاصله در موقعیت حاضر شده و اقدامات خود را انجام دادند.

14000225000216 Test PhotoN - جزئیات واژگونی مرگبار پژو ۲۰۶ در پایتخت+ عکس

سرهنگ مومنی با اظهار تاسف از بروز این حادثه و همدردی با خانواده های این عزیزان از رانندگان خواست حین حرکت با سرعت مقرره تردد کرده و از انجام اعمال و حرکاتی که باعث حواس پرتی می شود خودداری کنند.

انتهای پیام/