رفتن به بالا

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • پنجشنبه ۱۰ مهر ۱۳۹۹
  • الخميس ۱۳ صفر ۱۴۴۲
  • 2020 Thursday 1 October
اوقات شرعی

به گزارش جامعه نیوز:  جزئیات طرح رایگان شدن برق کم مصرفان به کمیسیون انرژی مجلس ارسال می‌شود به گزارش خبرگزاری فارس، مالک شریعتی نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی در صفحه شخصی خود در توئیتر خاطرنشان کرد: جزئیات طرح رایگان شدن برق کم مصرفان به کمیسیون انرژی مجلس ارسال خواهد شد.  متن کامل به شرح […]

به گزارش جامعه نیوز:

 جزئیات طرح رایگان شدن برق کم مصرفان به کمیسیون انرژی مجلس ارسال می‌شود

به گزارش خبرگزاری فارس، مالک شریعتی نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی در صفحه شخصی خود در توئیتر خاطرنشان کرد: جزئیات طرح رایگان شدن برق کم مصرفان به کمیسیون انرژی مجلس ارسال خواهد شد. 

متن کامل به شرح ذیل است: 

 سال قبل در پژوهشگاه نیرو با همکاران بحث می‌کردیم که اصطلاح «الگوی مصرف» برای تعیین تعرفه حداقلی حامل‌های انرژی جوابگو نیست و بهتر است از عبارت «حداقل نیاز» استفاده شود تا بتوان برای کم مصرف ترین‌های جامعه تعرفه رایگان وضع شود و هزینه آن از پرمصرف‌ها و صرفه جویی‌ها جبران شود.

حدود یکماه قبل در جلسه با مدیرعامل توانیر موضوع را بیان کردم، گفتند در حال کارشناسی است. امروز در جلسه با مهندس حائری از آنچه دیروز درباره برق رایگان بیان شده پرسیدم، گفتند همین موضوع است؛ لذا به شرط دقت در اجرا از آن استقبال می‌کنیم. مقرر شد جزییات برای کمیسیون انرژی ارسال شود.

13990604001044 Test NewPhotoFree - جزئیات طرح رایگان شدن برق کم مصرفان به کمیسیون انرژی مجلس ارسال می‌شود

 

انتهای پیام/ 
 


اخبار مرتبطتبلیغات

جديدترين خبرها