رفتن به بالا

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • سه شنبه ۷ بهمن ۱۳۹۹
  • الثلاثاء ۱۲ جماد ثاني ۱۴۴۲
  • 2021 Tuesday 26 January
اوقات شرعی

به گزارش جامعه نیوز:  جزئیات ششمین مجمع عمومی حزب ندای ایرانیان/ دو پنل تخصصی انتخابات ۱۴۰۰ عیسی چمبر رییس ستاد برگزاری ششمین مجمع عمومی سالیانه حزب ندای ایرانیان در گفت و گو با خبرنگار حوزه احزاب خبرگزاری فارس، از جزئیات برگزاری ششمین مجمع عمومی این حزب در دوازدهم دیماه سال جاری خبر داد. چمبر با اشاره […]

به گزارش جامعه نیوز:

 جزئیات ششمین مجمع عمومی حزب ندای ایرانیان/ دو پنل تخصصی انتخابات ۱۴۰۰

عیسی چمبر رییس ستاد برگزاری ششمین مجمع عمومی سالیانه حزب ندای ایرانیان در گفت و گو با خبرنگار حوزه احزاب خبرگزاری فارس، از جزئیات برگزاری ششمین مجمع عمومی این حزب در دوازدهم دیماه سال جاری خبر داد.

چمبر با اشاره به شیوه برگزاری این مجمع گفت: به خاطر شیوع ویروس کرونا و با توجه به لزوم برگزاری مجمع عمومی سالیانه، حزب ندای ایرانیان اولین حزبی در میان احزاب است که نسبت به برگزاری مراسم در شرایط فعلی مبادرت می‌ورزد و در این باره بررسی‌های لازم درمورد نوع بستر و نرم افزار برگزاری این مراسم مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفته و پلتفرم مورد نظر  این هفته نهایی می‌شود.

وی در پاسخ به سوالی درباره مهمانان ویژه این مجمع عمومی نیز اظهار داشت: مطابق کنگره‌های قبلی مهمان‌ها از شخصیت‌های سیاسی تراز اول کشور و همچنین صاحب‌نظران سیاسی حزبی و دانشگاهی متعدد خواهند بود ولی هنوز هماهنگی نهایی  نشده است.

رییس ستاد برگزاری ششمین مجمع عمومی سالیانه حزب ندای ایرانیان همچنین در پاسخ به سوالی پیرامون ورود یا عدم ورود حزب به مقوله انتخابات شوراها و ریاست جمهوری ۱۴۰۰ در این مجمع عمومی تصریح کرد: دو پنل جداگانه در مورد انتخابات شوراها و ریاست جمهوری از جمله مهم‌ترین برنامه‌های کنگره است و سعی ما این است که شفاف‌تر از پیش به هر دو انتخابات و راهکارهای ممکن حزب و فراتر از آن حوزه سیاسی در این دو انتخابات بپردازیم. 

انتهای پیام/


این خبر را هم ببینید:  امارات از سازش و خوش خدمتی به صهیونیست‌ها آسیب بدی خواهد دید

اخبار مرتبطتبلیغات

جديدترين خبرها