پایگاه خبری جامعه نیوز دیگر بروز رسانی نمی شود و از این پس اخبار را در پایگاه خبری ملت بیدار آنلاین دنبال کنید - رفتن به پایگاه خبری ملت بیدار آنلاین
جزئیات دریافت نذورات مردم در عید قربان توسط کمیته امداد اعلام شد - پایگاه خبری جامعه نیوز

پایگاه خبری جامعه نیوز

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

اخبار ویژه

جزئیات دریافت نذورات مردم در عید قربان توسط کمیته امداد اعلام شد

به گزارش جامعه نیوز:

 جزئیات دریافت نذورات مردم در عید قربان توسط کمیته امداد اعلام شد

به گزارش گروه اجتماعی خبرگزای فارس، ‌محمد دهرویه، سرپرست معاونت توسعه مشارکت های مردمی کمیته امداد استان تهران با اعلام آمادگی کمیته امداد استان تهران برای دریافت نذورات مردمی عید قربان، گفت: باتوجه به شیوع بیماری کرونا در کشور ادای نذورات خیران برای عید قربان طبق  سال‌های گذشته انجام نمی‌شود. سال‌های گذشته در ادارات کمیته امداد کار ذبح گوسفند با نظارت دامپزشک انجام و در نهایت با نظارت‌های صورت گرفته گوشت‌ها در ادارات بسته بندی و تحویل خانواده‌های نیازمند می‌شد.

وی با بیان اینکه امسال با وجود کرونا در کشور سازمان دامپزشکی روند سال‌های گذشته را ممنوع کرده است، ادامه داد: طبق مکاتباتی که انجام شده، مقرر شد خیران برای ذبح نذورات عید قربان خود به ۲۱ مرکز کشتارگاهی صنعتی اعلام شده در استان تهران مراجعه کنند.

سرپرست معاونت توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد استان تهران افزود: خیران می‌توانند برای قربانی مبالغ خود را به حساب‌های کمیته امداد واریز کنند و یا حضوری به کشتارگاه‌های اعلام شده مراجعه کنند.

دهرویه  با اشاره به اینکه توزیع گوشت‌های قربانی بین نیازمندان در روز عید و روز بعد از آن انجام می‌شود، ادامه داد: خانواده‌های تحت حمایت با رعایت فاصله اجتماعی می‌توانند برای دریافت گوشت‌های نذری به ادارات کمیته امداد در سطح استان مراجعه کنند.

وی افزود: هموطنان می‌توانند با شماره گیری تلفن ۰۲۱۷۳۵۵ و درج عدد ۱۴، شماره گیری کد دستوری #۰۲۱۸۸۷۷، استفاده از اپلیکیشن بانی خیر(banikheir.ir) و شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۹۰۰۰۰۲۰۰۸  در طرح جمع آوری نذورات عید قربان مشارکت کنند.

این خبر را هم ببینید:  «خنجر سپید شب»؛ داستانی در میانه بهشت و جهنم

سرپرست معاونت توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد استان تهران با بیان اینکه تمامی ادارات کمیته امداد در روز جمعه باز هستند، گفت: افرادی که توانایی مالی پرداخت مبلغ کل یک گوسفند را ندارند می‌توانند در طرح نیابتی با پرداخت مبلغ دلخواه خود ما را در ذبح نیابتی خود شریک بدانند.

دهرویه با بیان اینکه مراکز نیکوکاری سال گذشته برای نذورات عید قربان ۱۴ میلیارد و ۴۰۰ میلیون تومان جمع آوری کردند، گفت: پیش بینی می‌شود امسال با توجه به شیوع کرونا و نیاز بیشتر مردم مبلغ جمع آوری شده بیشتر باشد.

انتهای پیام/